Były oficer służb o tym, kogo dotyczy większość przestępstw seksualnych opartych na wynaturzeniach. ,,Dlatego tak ciężko policji walczyć z tym”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Media informują, że stołeczna policja znalazła w mieszkaniu byłego dyplomaty Jarosława G. filmy pedofilskie, z udziałem zwierząt, a także niezwykle brutalne sceny sadystycznego seksu, w jednym przypadku zakończonego prawdopodobnie śmiercią osoby biorącej w nim udział. Były oficer służb specjalnych Piotr Wroński komentuje w jednoznaczny sposób.

Ciekawe, że większość przestępstw seksualnych opartych na wynaturzeniach dotyczy osób o wyższym statusie społecznym. Podobnie, jak „sexbiznes”, który nazywam „przemysłem rozrywkowym dla pięknych i bogatych”. Może właśnie dlatego tak ciężko policji walczyć z tym

W kolejnym poście wspomniał:

1. Aresztowany był dyplomatą, dyplomaci jeżdżą na placówki, placówki są środowiskiem zamkniętym, środowisko jest infiltrowane przez miejscowych.
2. Z materiału wynika, iż te skłonności musiał mieć o wiele wcześniej i nie ustawały one na delegacji.
I pytania:
1. Gdzie był kontrwywiad i wywiad?
2 Na jakich placówkach, z kim i do czego miał dostęp nasz dyplomata?
Miałbym jeszcze jedno, ale jest zbyt bezczelne.

Tym samym Wroński nawiązał do swoich słów sprzed kilku dni, kiedy mówił o ,,mafii rozrywkowej”, a jej śmierć to tylko ,,wierzchołek góry lodowej”.

My robimy od razu szum medialny, gdy taka sprawa zostanie nagłośniona. Została nagłośniona, nie wiem, z jakiego powodu, ale takich spraw jest wiele. Środowisko, które wysłało Magdalenę do Egiptu na te teoretyczne wakacje, powiązane jest również prawdopodobnie z innymi

– mówił na antenie Telewizji Republika.

Czym zajmuje się ,,przemysł rozrywkowy”? Handlem narkotykami i pornografią. Zdaniem Wrońskiego nikt w Polsce nie zajmuje się działaniami mafii, a opinia publiczna z reguły milczy na ten temat. Jego zdaniem klucz do rozwiązania tajemnicy śmierci Magdaleny Żuk tkwi w Polsce.

O sprawie pisze również Witold Gadowski. Na Twitterze zamieścił następujące wpisy:

Uuu sprawa pani Magdy Żuk zahacza o klub „Grey”. Proszę o info, sprawa jest poważniejsza niż się wydawało. Politycy, islamiści, Wrocław…

Top Model z tvn, Dżoana Krupa i Bogna Swarowska … ciekawe , ciekawe polecam panu ministrowi Ziobrze. Tyle piękna

(8159)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.