Portal informacyjno-historyczny

„Przeciwko Polsce została uruchomiona potężna kampania propagandowa, w którą zaangażowane są duże pieniądze. Jako Izraelczyk doskonale wiem, jak to działa”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jonny Daniels, prezes fundacji From the Depths, mówił w rozmowie z ,,Wprost’ na temat postrzegania Polski za granicą.

Daniels podkreśla, że jako Żyd czuje się w Polsce bezpieczniej niż w jakimkolwiek innym miejscu w Europie (więcej TUTAJ). Pytany o katolickich nacjonalistów, którzy tworzą dyktaturę w Polsce, czyli narrację wielu lewicowo-liberalnych mediów europejskich, mówi wprost:

To są jakieś brednie. Poprzedni rząd, uchodzący za bardzo liberalny i otwarty, przez osiem lat nic nie robił poza stwarzaniem dobrego wrażenia.

Przykład? Kiedy chciał interweniować w sprawie Sobiboru, gdzie na powierzchni leżą wciąż ludzkie kości, spotkała go taka odpowiedź:

Gdy próbowałem zorganizować im godny pochówek, dostałem pismo od ówczesnego wiceministra kultury, który napisał, że to są polskie obiekty archeologiczne i że jeśli je tknę, zostanę aresztowany. Schowałem ten list w szufladzie, bo łatwo sobie wyobrazić, co by się działo, gdybym go w świecie upublicznił

Jednak obecny rząd jest mocno atakowany. Powód?

Wpływowe media są niezadowolone, że popierane przez nich partie przegrały wybory, bo to ich uderza finansowo, atakują więc rząd, nie cofając się przed przeinaczaniem podstawowych faktów. To idzie potem dalej w świat. Znam wielu korespondentów zagranicznych w Warszawie i wiem, jak oni pracują. Nie ma nic łatwiejszego niż przepisanie tego, co piszą lokalne media. Po co sprawdzać fakty?

Dodaje jednocześnie, że podobnie jak w przypadku Izraela, uruchamiana jest w świecie potężna machina propagandowa, w którą angażowane są potężne pieniądze

Uważa, że świetną odpowiedzią na oskarżenia Polski powinni być polscy Sprawiedliwi wśród Narodów Świata, którzy byli ,,byli dotąd pomijani przez polskie rządy”. Daje również radę w sprawie obozu w Płaszowie, który jest nieogrodzony i słabo oznaczony, przez co dochodzi do przypadków profanacji szczątków ofiar.

powinniście zwrócić się do Niemców, żeby je ogrodzili i uporządkowali, bo to oni je zbudowali. Nie sądzę, żeby odważyli się odmówić. To są ich obozy i tak powinniście je traktować

źródło: Wprost

(10611)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę