Portal informacyjno-historyczny

Prezydent Karnowski nie ma wyjścia? Dostał ofertę: za darmo poleci do obozu dla uchodźców, żeby poznać realia tam panujące [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Blogger Stefan Tompson zaprosił prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego, aby ten pojechał do obozu dla uchodźców i poznał realia tam panujące.

Na swoim kanale Tompson podkreśla, że sam był w kilku obozach w Francji, Niemczech, Grecji oraz w Polsce a także przeszedł część szlaku uchodźczego pomiędzy Grecją a Macedonią.

Dlatego też w kontekście zaproszenia uchodźców z Syrii przez Prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego postanowiłem zaprosić go do jednego z obozów na terenach Unii aby poznał realia tych miejsc oraz ilość pracy, zasobów, ekspertów, wolontariuszy itd. potrzebnych do takiego przedsięwzięcia. Obecnie Syryjczycy (oraz uchodźcy/migranci z wielu innych krajów) są używani w konflikcie politycznym: realia, skala problemów i trudności związanych z tym kryzysem jest dla wielu w Polsce zupełnie nieznana. Dlatego też moja propozycja

– napisał, dodając, że jest gotów pokryć koszt tej podróży (loty/hotel/wyżywienie).

Licząc, że prezydent się zgodzi, podkreśla, że byłaby to okazja do dialogu, dyskusji, merytorycznych wymian z ekspertami oraz także poznania uchodźców i przeprowadzenia debaty w zupełnie inny sposób aniżeli jest ona obecnie prowadzona w Polsce.

(1269)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę