Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Twitter

Prezydent Duda krytykowany za taniec w Lednicy. Tymczasem do sieci trafiło nagranie, jak 5 lat temu tańczył tam… Bronisław Komorowski. To trzeba zobaczyć (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Taniec Andrzeja Dudy w Lednicy skupił uwagę mediów. Co ciekawe, pojawiły się również komentarze, które wskazują, że Prezydent zachował się w niewłaściwy sposób. Podobnej dyskusji zabrakło, gdy w Lednicy tańczył… Bronisław Komorowski. Nagranie trafiło do sieci.

Tym się różnią „strony” polsko-polskiego konfliktu, że gdy PBK tańczył w Lednicy nie było tych wszystkich żenujących komentarzy, a gdy tańczy PAD jego wrogowie aż się zapienili z nienawiści. Daje do myślenia?

– napisał Samuel Pereira na Twitterze.

Tymczasem zdarzało się tańczyć również Bronisławowi Komorowskiemu. Nie tylko z przedstawicielkami Koła Gospodyń Wiejskich:

Tutaj archiwalne nagranie przypomniane przez jednego z internautów:

Tymczasem zwolennicy KOD-u dziś nie żałowali sobie takich komenetarzy, narażając się na oskarżenia o hipokryzję:

Dostało się nawet zwolennikom PiS-u, a Dominice Wielowieyskiej nie przeszkodziło to, że partia Jarosława Kaczyńskiego powstanie dopiero za… 5 lat.

(2802)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Ale Duda to zaden konserwatystani ani tym bardziej tradycjonalista. Z usmiechem przyklasnie protestantyzacji katolickiej liturgii. Zatem: hava nagila, prezydencie Juda, hava nagila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę