Prawdziwe oblicze Natalii Przybysz, która właśnie została ,,superbohaterką” za ,,człowieczeństwo”. Jak opowiadała o cierpieniu zwierząt i co sądzi o Polakach, ,,tkwiących mentalnie w średniowieczu”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Natalia Przybysz, która pochwaliła się, że dokonała aborcji ze względu na zbyt małe mieszkanie, została wybraną Superbohaterką „Wysokich Obcasów”, mutacji ,,Gazety Wyborczej”.

Członkowie kapituły wyjaśniali, że Natalia Przybysz: „odważyła się na wyznanie, którym zaryzykowała swoją karierę, codzienny spokój, bezpieczeństwo. Odsłoniła przed nami swoje człowieczeństwo. To nie było tłumaczenie się, to było świadectwo. Świadectwo bycia kobietą w Polsce – tu i teraz”.

Przybysz ,,zasłynęła” standardami moralnymi, o których pisaliśmy tutaj:

,,Najgorszy był płacz krów, którym zabiera się cielątko”. Tak wstrząśnięta Natalia Przybysz mówiła o cierpieniu zwierząt. A co powiedziała o aborcji…

Jakie poglądy ma Przybysz na inne sprawy niż aborcja i ochrona praw zwierząt? W internetowym programie 20m2 Łukasza zdradzała, że:

to co jej przeszkadza w Polakach to to, że oni po prostu średniowieczem się tak fascynują i w ogóle wydaje mi się, że Polacy w masie, takiej mięsożernej masie po prostu utknęli mentalnie w czasach średniowiecza

Przybysz opowiadała:

płynęliśmy przez piękne okolice, ale co jakiś czas rzeka okazywała się plażą i na tej plaży po prostu lud się kąpał i te dźwięki, które wydają ludzie, zmasowani Polacy z grillem, kiełbasą, z brzuchem, z czerwoną taką głową opaloną, taką spaloną, to jest coś średniowiecznego, to jest coś co mnie przeraża w Polakach

(2380)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.