Kibice pojechali zaśpiewać „100 lat” koledze. Zaparkowali w cygańskiej dzielnicy. Skończyło się bójką [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Chęć uczczenia święta jednego z kibiców, który swoje urodziny spędzał w areszcie śledczym w Zabrzu, skończyła się poważną bójką z Cyganami w samym centrum miasta. Nie wiadomo, co spowodowało, że doszło na zamieszek.

Około 40 kibiców wybrała się na II-ligowy mecz Polonii Bytom z ROW 1946 Rybnik. Po drodze grupa zatrzymała się pod aresztem śledczym w Zabrzu, by odśpiewać „100 lat” osadzonemu koledze z GKS Katowice. Gdy kibice wrócili do aut, zaczęło się zamieszanie.

Nie wiadomo, co było powodem starcia z Cyganami, w których dzielnicy zaparkowali kibice. Bójkę przerwała policja, która po kilku minutach pojawiła się na miejscu zdarzenia.

Efekt bójki to kilka uszkodzonych aut, ranna 15-letnia dziewczyna i 42-letni mężczyzna. Policja zatrzymała kilku uczestników zajść, przy których znaleziono niedozwolone przedmioty oraz narkotyki. Funkcjonariusze przeszukali także mieszkania aresztowanych kibiców. Podejrzanym o przestępstwa grozi teraz do 5 lat więzienia.

Zatrzymani mężczyźni znani są zabrzańskim policjantom. Wielokrotnie byli już zatrzymywani przez mundurowych garnizonu śląskiego.

(7259)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.