Portal informacyjno-historyczny

Czy powinniśmy po raz kolejny powiedzieć ,,przepraszam”? Oto co powiedział syn Władysława Bartoszewskiego. Internauci nie mogą uwierzyć (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ustawa degradacyjna obejmująca m.in. Wojciecha Jaruzelskiego? Zdaniem wielu komentatorów to ogromny błąd rządu. Jednak ci sami komentatorzy twierdzą, że ten sam rząd powinien przeprosić za Marzec’68. Tymczasem odpowiedzialność za czystki antysemickie w wojsku bierze właśnie… Jaruzelski.

Jednym z głosów za potrzebą przepraszania za Marzec’68 jest wypowiedź Władysława T. Bartoszewskiego. Twierdzi on, że ,,z prawnego punktu widzenia ten rząd jest kontynuacją poprzednich rządów – również komunistycznych. (…) W związku z tym powinniśmy powiedzieć, że jest nam bardzo przykro i przepraszamy w naszym imieniu, że takie rzeczy miały miejsce (…) Ja nie widzę powodu, żeby premier nie mógł powiedzieć: „Bardzo nam przykro, że tak się stało”.”

Polska powinna powiedzieć kolejny raz ,,przepraszam”? Internauci byli sceptyczni.

Przypominano również nagranie:

Bartoszewski w tym samym wywiadzie stwierdza również, że ,,Holokaust jest świecką religią Izraela”.

Jeżeli się zaczyna majstrować przy tym najświętszym temacie dla Izraelczyków, to musimy się spodziewać, że będą tego jakieś konsekwencje

– przestrzega.

(5792)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

  1. Ten polskojęzyczny typek może, jeszcze zbrodniarza stefana michnika za tułaczkę po szwecji przeprosi.

  2. czy to juz na ten temat nie wypowiadal sie ks. Chrostowski jak to byl w Izraelu i rozmawial z z polskimi zydami, przy tym oficjalnie powiedzieli jemu, ze oni nie chcieli wyjezdzac, tylko gmina zydowska ich zmusila i zydzi komunisci, by to wygladalo jak wyjscie z Egiptu. W innym przypadku nie dostaliby zachodniej pomocy , ktora przeplywala przez zydowskie banki. A wiec nie ma powodu do przepraszania, przed aresztowaniem i wysokimi karami wiezienia jak i kara smierci uciekali zydzi , ktorzy mordowali Polakow.

  3. Historii się nie oszuka.. jest tylko jedna. A ci co chcą ją PO latach zmieniać.. PO przez bezczelne kłamstwa i na PO trzeby swoich PO krętnych interesów budowanych na cierpieniu i śmierci niewinnych : won !!!

  4. szacunek dla nielicznych narodowosci zydowskiej, ktorzy szanuja historie , prawde a przede wszystkim szanuja ludzi. Niestety sa nieliczni, tych drugich jest znacznie wiecej, ktorym prawda, czlowiek czy historia sa obce, bo chciwosc, barbarzynstwo, chec przewodnictwa i pospolite skur…….stwo eliminuje ich z normalnych spoleczenstw bo licza sie tylko oni i nikt poza tym. Ten narod sam sie unicestwi bo w swoich bandyckich zapedach nie przewidzieli ze powstal internet – jeszcze poza ich kontrola, na zmiane ich nie mozna liczyc, pozostaje tylko czekac na ich samozaglade

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę