Posłanka zdradza: ,,Rozmawiałam z kolejną osobą, która po latach życia w Niemczech, wraca do Polski”. Powód? Te słowa nie spodobają się zwolennikom multikulti

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Co jakiś czas z Niemiec docierają niepokojące sygnały o atakach m.in. na kobiety. Jak wynika z badań, zaobserwowano znaczący wzrost przestępczości, za co odpowiadają imigranci. Jak wygląda postrzeganie zjawiska przez samych obywateli?

Z badań kryminologa Christiana Pfeiffera wynika, że w samej Dolnej Saksonii w latach 2014-2016 liczba przestępstw wzrosła o 10,4 procent – za 92,1 procent wzrostu odpowiadają imigranci. Przybysze z Maroka, Algierii i Tunezji stanowią zaledwie 0,9 wszystkich imigrantów, tymczasem popełniają 17,1 procent rozmaitych przestępstw (więcej na PrawdaObiektywna.pl).

Posłanka Anna Sobecka tymczasem informuje, jak rzeczywistość postrzegają mieszkający tam Polacy.

Dziś na dyżurze poselskim rozmawiałam z kolejną osobą, która po latach życia w Niemczech, wraca do Polski. Mówiła o strachu przed wychodzeniem z domu po zmierzchu, odprowadzaniu kobiet w razie wyjazdu na dworzec czy lotnisko, o tym, ilu znajomych już opuściło Niemcy. Multikulti!

– napisała na Twitterze.

Jak to tłumaczą sami Niemcy?

Przybysze z Afryki Północnej bardzo szybko dochodzą do wniosku, że nie mogą liczyć na otrzymanie azylu w RFN co budzi w nich frustrację, złość i rozgoryczenie i w rezultacie zachowują się tak, jak mężczyźni molestujący Niemki w noc sylwestrową w Kolonii

– tłumaczył w rozmowie z Deutsche Welle Pfeiffer.

(4121)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.