Portal informacyjno-historyczny

Polscy komuniści fetują agresję Sowietów 17 września na Polskę. ,,Plusów jest cała masa. Chwała Armii Czerwonej!” [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na stronie 1maja.info – stronie skrajnej lewicy możemy przeczytać peany na temat agresji sowieckiej na Polskę. Tekst podpisany przez niejakiego Mateusza Cichockiego zawiera takie passusy jak: ,,plusów [agresji Sowietów na Polskę] jest cała masa.

Dzięki wyzwoleniu Zachodniej Ukrainy i Zachodniej Białorusi spod jarzma polskiego obszarnika oraz polskiego fabrykanta – miliony obywateli reżimu sanacyjnego uniknęło przymusowych prac w Niemczech, obozów koncentracyjnych, ulicznych łapanek i rozstrzelań. Wielu wspaniałych Polaków, Białorusinów, Ukraińców i Żydów zostało ewakuowano w głąb Związku Radzieckiego. Dzięki tym działaniom można było potem sformować I i II Armię Wojska Polskiego(tę Armię, która zamknęła polską flagę na Bramie Brandenburskiej)

– wylicza ,,plusy” Cichocki. Ale to nie koniec. Okazuje się, że okupacja sowiecka oznaczała postęp:

Warto wspomnieć, że wtedy – po latach biedy na Kresach w II RP – w końcu pojawili się lekarze, w końcu pojawili się nauczyciele oraz różni fachowcy, którzy zapewnili normalny byt zmarginalizowanym mieszkańcom tych ziem

Cichocki dalej odkrywa ,,historię”:

Uniwersytet w Lwowie wykładał nauki w języku polskim aż do momentu, kiedy wkroczyli na te tereny hitlerowcy. Niczego podobnego nie można było uświadczyć w Generalnym Gubernatorstwie. Niestety patrząc na dzisiejszą młodzież wychowaną na kanwie propagandy IPN-u, mamy przed oczami obraz nędzy intelektualnej a prawda jest taka, że bez tej „zdradzieckiej” Armii Czerwonej ich przodkowie wyparowaliby przez krematoryjny komin

– zapominając, że agresja Niemców była możliwa dzięki paktowi z Sowietami, którzy później ,,przychylali Polakom nieba”.

Armia Czerwona doprowadziła do tego, iż przyszła Polska Ludowa uniknęła losu kotła bałkańskiego. Gdyby jakimś cudem rządzili „Wyklęci”, a nie komuniści, to dziś mielibyśmy co najwyżej Księstwo Warszawskie, a nie słupy graniczne na Odrze i Bałtyku. Przykre, że młodzi ludzie tak prymitywnie interpretują te wydarzenia. Chwała Armii Czerwonej, która uchroniła miliony obywateli IIRP przed krematoryjnymi kominami!

– zakończył w płomiennym rewolucyjnym stylu towarzysz Cichocki.

Dziennikarz Wojciech Wybranowski napisał:

Cenzuralnie trudno skomentować

Ze strony na Facebooku dowiadujemy się, że ,,1 maja.info” to odpowiedź na szereg nieudolnych prób budowania środowiska socjalistycznego w Polsce.

Kierujemy się zasadami socjalizmu naukowego, marksizmu i sprawiedliwości społecznej. Nasza polityka wyrasta z najlepszych tradycji polskiego ruchu narodowo-wyzwoleńczego oraz polskiego ruchu socjalistycznego. Stanowczo odcinamy się od kuriozalnego poziomu polskiej lewicy.

– piszą komuniści, a wyrazem ich umysłowości jest poniższy obrazek wykonany z rocznicy sowieckiej agresji na Polskę:

(2074)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę