Polka straciła cierpliwość. Porównała składy licznych produktów i ruszyła na wojnę z niemieckim koncernem

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jedna z internautek miała dość tego, że do Polski, a także innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej, trafiają gorsze produkty niż na półki w zachodnich sklepach. Wypowiedziała wojnę wielkiemu Rossmannowi.

Od dłuższego czasu nie brakuje przykładów, że zachodnie firmy produkują dwie wersje jednego produktu. Te o gorszym składzie, mniejszej gramaturze, słabszej jakości, z gorszych elementów, wysyłają m.in. do Polski. Te lepsze zostają na Zachodzie.

Jedna z Polek po kolejnym porównaniu składów straciła cierpliwość i ruszyła na wojnę z koncernem Rossmann.

Na cenzurowanym znalazło się kilka produktów z popularnej sieci drogerii. Do polski trafia m.in. gorsze mydło w płynie, peeling czy żel pod prysznic.


Użytkownik Twittera o nicku ,,ŻabX” zwraca też uwagę, że sieć robi ogromne problemy z dokonaniem zwrotów lub wymiany zakupionych produktów. Podkreśla jednak, że chociaż temat ciągnie się od lat, a sieć znacząco się rozrasta – już ponad 1160 sklepów – to UOKiK nic nie zrobi.

W mojej ocenie UOKiK odpisze, że Rossmann działa zgodnie z prawem, ponieważ mimo zmienionych składów daje informację o składzie, a przedsiębiorca ma prawo odmówić zwrotu lub wymiany nawet PEŁNOWARTOŚCIOWEGO produktu – to zależy od wewnętrznego regulaminu sklepu

– napisał użytkownik ,,ŻabX”.

,,Nie możemy akceptować, by z naszych obywateli robiono ludzi drugiej kategorii”. Słowacy powiedzieli dość jedzeniu gorszej jakości. Firmy dostały ultimatum

(25029)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.