Podwójny nokaut Szejnfelda. Poseł PO wywołał salwy śmiechu, kiedy ogłosił sukces swojej partii. Szczególnie musiała zaboleć odpowiedź posła Andruszkiewicza [WIDEO]

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Występ Adama Szenfelda w niedzielnym programie TVP ,,Bez Retuszu” na długo zapadnie widzom w pamięci. Polityk PO najpierw robił wszystko, aby przypisać zyski z wprowadzenia ustawy o VAT jego ugrupowaniu. Później spotkał się z mocną odpowiedzią Adama Andruszkiewicza, kiedy starał się zbagatelizować zarzuty prokuratury wobec Ligii Krajewskiej.

Oto jak Szejnfeld odpowiadał na pytanie o uszczelnienie VAT-u:

Później poseł PO bagatelizował podejrzenia wobec Ligii Krajewskiej, która właśnie wystąpiła z Platformy po tym, jak usłyszała zarzuty o przywłaszczenie blisko 320 tys. zł na szkodę Fundacji Szkoły Społecznej w Warszawie (obciążała ją prywatnymi zakupami, a braki w kasie tuszowała fałszywymi fakturami).

Adam Andruszkiewicz stanowiwisko posła porównał do płomiennych wypowiedzi o faszyzmie całego Marszu Niepodległości po tym, jak na chwilę pojawił się tam transparent, który nie był zaakceptowany przez organizatorów.

(10427)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.