Portal informacyjno-historyczny

Ma polskie korzenie i podbija serca kibiców w USA. Przy okazji reklamuje Polskę. Inna prezenterka przedstawia Amerykanom polskie zwyczaje [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polacy w USA mają jeszcze jeden powód do dumy. To mająca polskie korzenie Kay Adams. Marzenie wielu mężczyzn. Nie tylko piękna i mądra, ale też świetnie znająca się na sporcie.

Kay Adams podbija serca widzów-kibiców w w poświęconym futbolowi amerykańskiemu programie ,,Good Morning Football”. W jednym z odcinków zaproponowała, by Super Bowl odbył się w Krakowie. Trzeba przyznać, że o tym mieście i o Polsce mówiła w samych superlatywach, a wiele ciepłych słów poświeciła też wciąż rozwijającemu się w Polsce futbolowi amerykańskiemu.

Adams zasłynęła też z komentowania po polsku zdobycia punktów przez mającego tak jak ona polskie pochodzenie Roberta Gronkowskiego.

Wcześniej serca telewidzów podbijała inna prezenterka, której rodzina ma korzenie nad Wisłą. To Jenny Milkowski, która dała się zapamiętać głównie po programie z pączkami, ale nie tylko…

(5243)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę