Portal informacyjno-historyczny

Pawłowicz przewiduje kulminację zamieszek opozycji 11 stycznia. Wtedy Sejm zajmie się nową ustawą – tym razem wymierzoną w ,,mazgułów”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Krystyna Pawłowicz opublikowała na swoim profilu Facebook zapowiedź, czym zajmie się Sejm po wznowieniu obrad 11 stycznia 2017. Nowa ustawa ma dotknąć 12 tys. byłych żołnierzy zawodowych.

Pawłowicz wyjaśnia, że chodzi o czytanie ustawy o ,,zniesieniu przywilejów emerytalnych i rentowych żołnierzy zawodowych i ich rodzin, przywilejów związanych z pełnieniem służby wojskowej na rzecz totalitarnego państwa w okresie od 22 VII 1944 do 31 VIII 1990 i w Wojskowej Radzie Ocalenia Narodowego.Dotyczyć to będzie ok. 12 tys.osób

– informuje.

To kolejna taka ustawa po obniżeniu emerytur esbeckich.

Na ostatnim posiedzeniu, mimo blokady opozycji, Sejm obniżył emerytury i renty SB-eckie, a teraz, w styczniu zajmie się emeryturami „mazgułów” i jego wojskowych kolegów „kulturalnie” gnębiących Polaków do 1990 r.

– pisze posłanka i zastanawia się:

Ciekawe,czy p. Mazguła i jego kolega Mazurowski 11 stycznia pogrożą posłom swą nie zdaną służbową bronią. Mam nadzieję,że ich rozbrojono.

Jej zdaniem to nie koniec protestów opozycji:

Opozycja zapowiada 11 stycznia kolejną akcję blokowania sali Sejmu, tym razem dla obrony emerytur i rent wojskowych katów polskich patriotów. Będzie powtórka burd posłów opozycji z poprzedniego posiedzenia Sejmu. Ale Sejm odbędzie się. Wspierający opozycję,przejrzyjcie na oczy,po której jesteście stronie

– kończy apelem.

Link do całości projektu ustawy

(585)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę