Patrioci mówią: ,,My chcemy Boga”. TVN odpowiada wywiadem z… ,,Bogiem”. Tak, z tym Bogiem. To nie żart

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Marsz Niepodległości przeszedł pod hasłem ,,My chcemy Boga”. Tymczasem na stronie TVN 24 opublikowano list od… Boga. Autor Marcin Napiórkowski zamieścił tekst pod tytułem ,,Bóg: Kocham nawet narodowców. Na Marsz się nie wybieram”.

Napiórkowski dzieli się z czytelnikami historią.

oto wczoraj dostałem niezwykłą przesyłkę. List od czytelnika, który podpisał się jako „Pan Bóg”, z prośbą o udostępnienie łamów w niecierpiącej zwłoki sprawie

– pisze. Zapowiada się tajemniczo. Dziennikarz TVN zdradza treść korespondencji z Bogiem, który odpowiada na hasło Marszu Niepodległości:

Niestety nie dołączę. Przepraszam. […] zapewniam, że kocham nawet was. Ale w sobotę 11 listopada zdecyduję się jednak zostać w domu albo – jeszcze lepiej – z okazji szabatu odwiedzę moich Pierworodnych w synagodze

Później ,,Bóg” tłumaczy, dlaczego odrzuca zaproszenie. Krytykuje Polaków, którym nie podoba się obecna Unia Europejska.

Jan Paweł II chyba wyrażał się w tej sprawie dostatecznie jasno? Mówił, że Polska potrzebuje Europy

Później ,,Bóg” twierdzi, że Polski nie zamierza karać, bo…

to, co dzieje się dzisiaj w kraju, to nie moja kara. To skutek waszych własnych wyborów. Chcecie, żeby było inaczej? Weźcie się do roboty!

Napiórkowski w roli ,,Boga” w topornym stylu polemizuje z Marianem Kowalskim i narodowcami, wkładając mu w usta swoje credo:

Bez różnorodności, bez imigrantów i międzykulturowych spotkań nie byłoby Pana ukochanych jajek, kolęd, nawet przydrożnych kapliczek

– w ten sposób zwraca się do Kowalskiego. Tekst jest pełen podobnych passusów, których z powodu szacunku do inteligencji naszych czytelników nie przytaczamy.

Oto link do artykułu dla wszystkich niedowiarków

Po tym, jak ,,Gazeta Wyborcza” zrobiła wywiad z nieżyjącym ks. Tischnerem, stacja TVN przelicytowała dziennik. Z jakim skutkiem? Oto kilka komentarzy internautów.

(3387)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Mnie wpisano, że być Polakiem to powód do chwały. Rodzice podkreślali, że w każdym narodzie są ludzie godni szacunku . Szanujmy się! ! Szanujmy innych. Komu w Naszej Ojczyźnie źle, droga wolna . Proszę przenieść się do innego kraju: Chin, Niemiec, Syrii ą może do Kuwejtu. Powodzenia. Ja zostaję w POLSCE bo to moja , kochana OJCZYZNA. Pozdrawiam
    HK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.