Partia Razem umieściła czarnoskórego patriotę na liście… czołowych ksenofobów!

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Partia Razem, której lider Adrian Zandberg znany jest z promowania Karola Marksa, słynie nie tylko z księżycowych pomysłów gospodarczych. Z uporem godnym lepszej sprawy walczy również z rasizmem i ksenofobią, co w jej wydaniu przybiera często kabaretowy charakter.

Nie inaczej było tym razem. Wielokrotny uczestnik Marszu Niepodległości Bawer Aondo-Akaa poinformował, że on również znalazł się na czarnej liście Razem.

Niedawno partia w wielu elementach nawiązująca do bolszewizmu, ‚Razem’ umieściła mnie na swojej stronie internetowej: ‚Zero-tolerancji.pl’ :-/. Jako jednego z czołowych „rasistów” :P.

– obwieścił rozbawionym czytelnikom.

Załączony link prowadzi do strony Razem Zero Tolerancji, gdzie partia informuje o najgroźniejszych incydentach tzw. skrajnej prawicy, czyli wszystkich tych, których nie lubią przedstawiciele partii Razem.

Czytamy tam:

Razem nie godzi się na obecność neofaszystów, rasistów, antysemitów i zwykłych ulicznych bandytów w głównym nurcie polskiej polityki i debaty publicznej. Dlatego ruszamy z kampanią Zero Tolerancji. Pojawimy się wszędzie tam, gdzie władza będzie współpracowała ze skrajną prawicą. Nagłośnimy każdy przypadek flirtu instytucji publicznych z neofaszystami. Ten związek czas zakończyć na dobre.

Razem wzięła na celownik konferencję „Doceńmy życie”. „Czy naturalna kobiecość i macierzyństwo jest dla nas wartością, czy tylko >>stereotypem<<? Czy wierzymy w męskość i odpowiedzialne ojcostwo? Jaki świat chcemy pokazać naszym synom i córkom?”.

Autorzy nie podają, czy konferencja jest bardziej rasistowska czy faszystowska, ale później znajdujemy garść informacji o czarnoskórym patriocie. Czytamy tam:

Wśród zaproszonych gości i organizatorów pojawiły się tuzy narodowo-katolickich mediów: wolontariusz fundacji Pro Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa, Małgorzata Terlikowska czy honorowy prezes Młodzieży Wszechpolskiej, poseł Robert Winnicki. Swoje trzy grosze do organizacji wydarzenia dołożył także Ruch Narodowy i Narodowa Organizacja Kobiet. Konferencja łączy tematykę wymierzoną w prawa kobiet z ksenofobią.

Najwyższa pora, aby Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (o ile po ostatnich kłopotach z prawem wrócił do normalnego działania) poważnie zajął się partią Razem. Nie może być tak, że czarnoskóry obywatel jest oskarżany o rzeczy, których się nie dopuścił!

(3026)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.