Portal informacyjno-historyczny

„Panie Sikorski trochę spokojnie”. W odpowiedzi na żądania byłego ministra pod adresem obecnego przypomniano niechlubną historię

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Radosław Sikorski ma krótką pamięć? Były minister spraw zagranicznych chciałbym, żeby obecny szef resortu Witold Waszczykowski poniósł konsekwencje słów konsul honorowej w USA Marii Szonert-Biniendy. Przy sprawie Wojciecha Jankowskiego, gdy sam dowodził MSZ, nie podejmował jednak radykalnych decyzji.

Wojciech Jankowski był konsulem honorowym w Monako w czasie, gdy Radosław Sikorski pełnił funkcję ministra spraw zagranicznych. Aktualnie siedzi w więzieniu za zlecenie zabójstwa swojej teściowej Helene Pastor, najbogatszej kobiety w księstwie Monako. Spekuluje się, że Jankowski zdecydował się na taki krok, gdyż potrzebował wielkich pieniędzy na spłacenie długów, które zaciągnął u „polskiej mafii paliwowej”. Wszystkie jego próby rozkręcenia biznesu spaliły na panewce, więc Jankowski musiał ratować się morderstwem teściowej, bowiem liczył na spadek. 500 tysięcy euro miesięcznie „kiszonkowego”, które otrzymywał on i jego żona nie wystarczało na pokrycie ogromnych długów. Stąd pomysł zbrodni.

Teraz Jankowski siedzi w więzieniu oskarżony o morderstwo.  Oczywiście nie jest już konsulem honorowym w Monako. Radosław Sikorski o nim zapomniał, o czym świadczy powyższy wpis na Twitterze.

Tusk oburzony publikacją tej grafiki. A kiedy pozwy za to, co publikowali Olejnik, Siemoniak i inni? [FOTO]

(459)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę