Portal informacyjno-historyczny

Oto nietypowy protest muzułmanów w samym centrum Warszawy. Dzieci rozdawały cukierki, a kobiety…

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Do sieci trafiło zdjęcie wykonane w centrum Warszawy. Widzimy na nim grupkę muzułmanów: dwie kobiety trzymają kartki z napisami: ,,nie dla rasizmu” oraz ,,islam to religia pokoju”. Okazuje się, że to element zaplanowanego protestu.

Publikujący to zdjęcie internauta napisał:

Co to za akcja? Dzieci rozdające cukierki. Kartki: „Islam religią pokoju, no to rasizm”? Kobieta w burce zasłoniła twarz kartką …. Obok islamistów stali polscy mocodawcy tej akcji!

Zdjęcie zostało wykonane na warszawskiej ,,patelni” przy metrze centrum. Dzieci rozdawały cukierki, a kobiety demonstrowały ze swoimi hasłami. ,,Warszawa w Pigułce” informuje, że był to protest “STOP rasistowskim atakom – NIE dla islamofobii!”.

Jesteśmy oburzeni atakiem na Ośrodek Kultury Muzułmańskiej w Warszawie, który odbył się w nocy 26–27 listopada. Zamaskowani mężczyźni obrzucili Ośrodek kamieniami i powybijali szyby. Przyjdź w środę, by wyrazić solidarność z muzułmankami i muzułmanami, którzy codziennie są przedmiotem ataków słownych i fizycznych. Połóżmy tamę fali rasizmu i islamofobii rozlewającej się po całym kraju. W latach 30-tych XX wieku widzieliśmy, do czego takie zjawiska mogą doprowadzić.”

— informowali organizatorzy akcji.

(11131)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Ciekawe czy tyle samo praw mają katolicy w krajach muzułmańskich… wliczajac w to Francje, Szwecję, Norwegię, Niemcy …

  2. Przyjadą legalnie zrobią piątke bachorów i potem tamci bedą w imie boga robic dymy ,,, juz to znamy z innych krajów najpierw pokojowo , potem domagaja się wiekszych praw oraz meczetów a potem z mniejszości społecznej robi się wiekrzość. UWAŻĄM ŻE POLSKA DLA POLAKÓW NIKOGO WIECEJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę