fot. screen Twitter

To zdjęcie robi furorę w sieci. Niecodzienny widok na ulicach słynnego polskiego miasta. Czy rzeczywiście jest oblegane przez muzułmanów? (foto)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ostatnio wielu mieszkańców dużych polskich miast, w tym Warszawy, zwraca uwagę na większą obecność obcokrajowców. Internauci zastanawiają się nad powodami takiej sytuacji. Kolejną falę spekulacji wzbudziło zdjęcie ze stolicy polskich Tatr – na ulicy w Zakopanem zaobserwowano niecodzienny jak na polskie miasta widok.

Oto tweet, który wzbudził duże zainteresowanie internautów:

Sprawą zainteresował się m.in. Krzysztof Bosak:

Czytelnicy zdradzali więcej szczegółów:

Niewykluczone, że muzułmanie spotykani w Zakopanem to po prostu turyści. Lokalne media informowały niedawno, że wielu obywateli Kataru i Arabii Saudyjskiej zdecydowało się przyjazd do Polski w celach turystycznych.

Od jakiegoś czasu Polska, a szczególnie miasta Kraków i Zakopane są coraz częściej odwiedzane przez nas. Podczas gdy Polacy szukają słońca w ciepłych krajach. My raczej na wakacjach postanowiliśmy zaznać trochę ochłody. Najlepsza w tym wypadku jest właśnie m.in. Polska

– mówił Ahmed, jeden z turystów, w rozmowie z Podhale24.pl, podkreślając, że on i inni przybysze z Kataru nie są na pewno imigrantami.

Mimo to widok muzułmanów w Zakopanem budzi sporą sensację – również wśród mieszkańców. Wielu zadaje pytania, czy kobietom nie jest gorąco w strojach okrywających je od stóp do głów.

Muzułmanki bez namysłu wskazały przykład sióstr zakonnych, które noszą w upały swoje habity. Jak stwierdziły, one same do takich temperatur, jakie obecnie panują w Zakopanem, są przyzwyczajone w swoich ojczystych krajach

– informował ,,Tygodnik Podhalański”.

(16249)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Jakoś nie znam przypadku żeby zakonnica w habicie rozerwała się krzycząc Bóg jest wielki..a co do muzułmanów jest wręcz odwrotnie więc zaniepokojenie ludzi jest zrozumiałe

  2. Przyjezdzaja tu bo 1500 eurasow w polsce to kupa szmalu.Zasiłki beda brac na zachodzie a mieszkac w Polsce to takie trudne do zrozumienia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.