Portal informacyjno-historyczny

fot. http://gadowskiwitold.pl / Flickr.com (CC BY 2.0)

Ostry komentarz w sprawie imigrantów w Polsce. Witold Gadowski mówi, dlaczego ,,Warszawa pełna jest Hindusów, ludzi z Bangladeszu, Pakistanu, Nepalu oraz ludzi z krajów arabskich”

w Wiadomości z Polski/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Witold Gadowski w swoim ,,Komentarzu Tygodnia” zamieścił niezwykle ostrą krytykę poczynań rządu w zakresie imigracji. – Czas na polską samoobronę, bo utoniemy w tym, w czym tonie Europa – apelował.

Gadowski zwrócił uwagę, że ,,Warszawa pełna jest Hindusów, ludzi z Bangladeszu, Pakistanu, Nepalu oraz ludzi z krajów arabskich. Skąd oni się biorą? Czy Prawo i Sprawiedliwość mówi jedno, a robi drugie?”.

Jeżeli prawdą jest, że PiS w Marrakeszu zgodził się na pewne formy przyjmowania migrantów – czyli ludzi, którzy dokonują inwazję na Europę w tej chwili – to Prawo i Sprawiedliwość straci moje poparcie, bo kłamie. Już na ulicach polskich miast widać bardzo wielu ludzi z innych kultur. PiS miał zrobić porządek z korporacją „uber” – nie zrobił nic, „uber” rozrasta się, jak ośmiornica, a w tym „uberze” pracują ludzie z innych kultur

– mówił. Publicysta podkreślał, że obecnie sytuacja może sprawiać wrażenie, że wymyka się spod kontroli.

Już nie mówię o tym, że w Polsce jest 2 mln Ukraińców, szmuglowana jest przez nich broń, we Wrocławiu działa restauracja ukraińska, do której nie wpuszcza się Polaków. Na samym Dolnym Śląsku oficjalnie zarejestrowanych jest ponad 360 tys. Ukraińców. Inwazja Ukraińców na Polskę – to się dzieje

– powiedział. Odniósł się także do przypadków Irlandii i Hiszpanii, których to sekularyzacja ma budzić entuzjazm ,,Gazety Wyborczej”.

Jak przestają być katolickie, to jakie będą? Muzułmańskie? Czy „Gazeta Wyborcza” już szykuje się do tego, by na stronie tytułowej zamieszczać półksiężyc? Myślicie, że wszędzie będzie panowało lewicowe bezhołowie, bezwartoście, bezboże? Nie. Świat zawsze ma idee porządkujące. Jeżeli rugujecie idee, które pozwalały wam swobodnie działać i żyć, to przyjdą takie idee, które nauczą was rozumu, będziecie klęczeć w kącie i walić łbem w asfalt

– powiedział wprost.

Jego zdaniem, imigracja powinna być jasno uregulowana:

chcemy, żeby przybysze do Polski przyjmowani byli na jasnych warunkach: uczysz się bracie polskiego, znajdujesz sobie pracę i podpisujesz deklarację, że to, co dzieje się w Polsce – ustrój polski, dominujące prądy religijne – jest przez ciebie akceptowane i nie będziesz dążył do ich wywrócenia. Jeśli nie podpiszesz takiej deklaracji – fora ze dwora! Ksenofobiczne? Rasistowskie? Nie, samoobrończe! Czas na polską samoobronę, bo utoniemy w tym, w czym tonie Europa

(8569)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Wygląda na to że to co pisze pan Gadowski jest prawdą a jeżeli tak jest to trzeba aby rząd PiS-u sam zaczął się zastanawiać nad sobą do czego prowadzi taka polityka . Już Ukraińcy rządzą się w naszym kraju jak u siebie a co będzie później . Będą nas wyrzucać z mieszkań i sami się osiedlać ?! Do tego doprowadzi rząd PiS-u ?! Co z innymi nacjami które przyjechały do Polski ? Może będzie jak na zachodzie . Ja lagę kładę na to co powiedzą że jestem nacjonalistą czy rasistą ale nie zgadzam się z polityką PiS-u aby jakieś dziadostwo rządziło się w moim kraju !!! Nie jestem żadnym z nich ale nie chce aby rządzili w Polsce Ukraińcy czy islamiści !!! Dojdzie do tego że obejmą władzę tak jak w Anglii przejmują miasta islamiści , tragedia !!! W tym wypadku nie ma co głosować na PiS bo doprowadzą do tragedii narodowej !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę