Organizacje George’a Sorosa stały za ,,czarnym protestem”. Ujawniono kwoty, jakie lewicowcy i feministki dostali z zagranicy na ,,spontaniczne protesty”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jak wyliczył Instytut Ordo Iuris ubiegłoroczne protesty przeciw ustawie antyaborcyjnej było sowicie finansowane przez lewicowe organizacje związane z Georgem Sorosem.

Ordo Iuris prześledziło sprawozdania finanowe organizacji feministycznych i lewicowych. Wynika z nich, że z zagranicy na ,,czarny protest” popłynęło około milion złotych. Analizie poddano wsparcie dla Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny i związanych z nią organizacji (m.in. ASTRA Network) oraz Stowarzyszenia Współpracy Kobiet NEWW-Polska.

Rzekoma spontaniczność czarnych protestów była sowicie opłacana i precyzyjnie zorganizowana – można powiedzieć, że została zrealizowana na licencji zagranicznych organizacji proaborcyjnych. Wykorzystano emblematykę, logistykę, jak również międzynarodowe wsparcie przy nagłaśnianiu tych wydarzeń w światowych mediach

– podsumował prezes zarządu prof. Aleksander Stępkowski, który dodaje:

Warto zatem zdawać sobie sprawę, że te polityczne nadzieje na renesans radykalnej lewicy w Polsce były finansowe i inspirowane przez organizacje w różny sposób powiązane z osobą Georga Sorosa. Już pierwsze wyniki naszych analiz pokazują, jak głębokie jest zaangażowanie tego kontrowersyjnego finansisty i finansowych przez niego organizacji w ruch proaborcyjny w Polsce. Niewątpliwie mamy do czynienia z zaangażowaniem się w polską politykę międzynarodowych organizacji, które zajmują się upowszechnianiem aborcji na całym świecie. Chodzi o międzynarodowe środowiska, które nie tylko chcą inspirować akcje polityczne w Polsce ale też inspirować zmiany w polskim porządku prawnym

źródło: Do Rzeczy

(3374)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.