Portal informacyjno-historyczny

Ten okrzyk Polaków na cześć Węgier rozwścieczył kibiców Rumunii [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas meczu Rumunia – Polska było gorąco nie tylko na murawie. Na trybunach doszło do incydentów z udziałem kibiców obu drużyn. Policja musiała użyć gazu łzawiącego.

Z obu stron fani przerzucali się racami i petardami. Polscy kibice próbowali wedrzeć się do sektora gospodarzy. Policja przy użyciu stewardów uniemożliwiła im to.

https://www.youtube.com/watch?v=d87KLCFzBrw&feature=youtu.be

Jak twierdzą naoczni świadkowie, to, co szczególnie rozjuszyło fanów Rumunii, to okrzyk polskich kibiców na cześć Węgier:

Ria ria Hungaria

Zostało to także dostrzeżone przez kibiców na Węgrzech, którzy dzień po meczu opublikowali poniższy klip, przypominając, że ,,Polak-Węgier dwa bratanki”:

Kibice Węgier w komentarzach przypomnieli taki transparent świadczący o przyjaźni:

Jednak jak poinformował komendant główny policji nadinsp. Jarosław Szymczyk, w drodze na mecz właśnie na Węgrzech Polacy zdewastowali stacje paliw. Sześciu sprawców zdarzenia zostało zatrzymanych…

(56469)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę