Portal informacyjno-historyczny

fot. YouTube / Wikipedia (CC BY-SA 2.0)

Ogromne koczowiska imigrantów we Francji? Kto jest winien? Francuski ekspert wskazuje: ,,To Polska i Węgry, które…” (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Francuska telewizja informacyjna, należąca do największego prywatnego nadawcy telewizyjnego we Francji, La Chaîne Info wyemitowała reportaż o koczowiskach imigrantów w Paryżu. W trakcie programu wskazano, że winę za powstawanie takich nielegalnych koczowisk ponoszą… Polska i Węgry.

Głos zabrał Bernard Guetta, bardzo znany dziennikarz, który w przeszłości był korespondentem w Polsce. Jak przypomina Adam Gwiazda, to skrajny trockista i rewolucjonista z 1968 r. Urodzony w rodzinie marokańskich Żydów sefardyjskich publicysta stwierdził, że Polska i Węgry odrzuciły rozsądną propozycję komisji europejskiej, by rozprowadzić azylantów po wszystkich krajach UE. Wskutek tego ponoszą prawdziwą odpowiedzialność za powstawanie nielegalnych koczowisk.

Nagranie od 1:03:58 poniżej:

(7902)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę