,,Obiję im mordy tak, że się nogami nakryją”. Syn słynnego polityka nie wytrzymał i ostro zaatakował Olbrychskiego: ,,Twoja obrzydliwa wyobraźnia i charakter mięczaka ma potwierdzenie w aktach bezpieki”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

„Mogę powiedzieć tylko jedno: jak spotkam Kaczora i Macierewicza to po prostu obiję im te ich parszywe mordy tak, że się nogami nakryją” – mem z takimi rzekomymi słowami Daniela Olbrychskiego krąży w sieci. Andrzej, syn znanego komunistycznego premiera Piotra Jaroszewicza, nie wnikał w prawdziwość cytatu, tylko ostro zaatakował autora.

Olbrychski miał w ten sposób odnieść się do polityków PiS-u w programie Agnieszki Gozdyry. Mem został stworzony przez portal nieprzychylny obecnym władzom i podawany przez przeciwników rządu w dobrej wierze.

Nie znaleźliśmy potwierdzenia, że takie słowa Olbrychski wypowiedział, ale przypisane mu na memie słowa Andrzej Jaroszewicz potraktował niezwykle poważnie:

Ty nie jesteś w stanie nikogo pobić! Ta Twoja obrzydliwa wyobraźnia i charakter mięczaka ma potwierdzenie w aktach bezpieki i w mojej pamięci gdyż do dzisiaj nie przeprosiłem mnie za te plugawe plotki , które o mnie opowiadałeś. Jesteś marnym, plugawym oszuścikiem! A teraz idź z ta sprawa do Sądu! Czekam, jak przeprosisz, wtedy powiem, ze błędy się zdarzają i trzeba je wybaczać! Czy masz jakikolwiek honor Malutki Człowieczku?

– napisał na Facebooku.

W przeszłości miedzy obydwoma panami miało dojść do rzeczywistej bójki. tak przynajmniej widział to sam Jaroszewicz. Wiele wskazuje na to, że obecne potyczki w mediach społecznościowych to efekt konfliktu z przeszłości. Więcej o tym pisaliśmy poniżej:

Historia jednego zdjęcia. Co to były za wakacje: Jerzy Urban i Maryla Rodowicz w roli głównej. ,,Na widok każdego rozebranego mężczyzny zrywała się biedulka, bladła i mówiła drżącym głosem…” [WIDEO]

(10732)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. …Pod warunkiem,że będzie trzeźwy!Olbrychski na stare lata się nie poniża i ośmiesza,bo może ktoś ci odda rikoszetem i wtedy może być z tobą już tylko gorzej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.