O źródłach finansowania partii Tuska oraz dlaczego rząd PO podejmował niekorzystne decyzje dla Polski. ,,Wygląda to na płacenie za stanowisko w Radzie Europejskiej” [WIDEO]

w III RP/Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Likwidacja stoczni w Szczecinie, rurociąg Nord Stream i umowa, która zablokowała żeglugę polskich kutrów na Odrze. Dlaczego rząd PO – PSL godził się na niekorzystne dla Polski rozwiązania? Możliwe, że nie miał innego wyjścia.

Okazuje się, że niektóre decyzje, które zapadały za czasów rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz mogły zapadać z uwzględnieniem interesów niemieckich. Wszystko przez zależności finansowe Platformy Obywatelskiej, o których mówi Anita Gargas w „Magazynie śledczym”.

Cała druga kadencja Donalda Tuska na stanowisku premiera wygląda jak przygotowanie do objęcia stanowiska Przewodniczącego Rady Europejskiej i zapłacenie za to stanowisko biernością, udawaniem i korzystnymi politycznymi decyzjami dla interesów Niemiec

– powiedział Sławomir Janicki, publicysta „wSieci”.

Dziennikarze ujawniają także źródła finansowania gdańskich liberałów, a także odpowiadają na pytania, jakimi sposobami niemiecka CDU przekazywała pieniądze do Kongresu Liberalno-Demokratycznego oraz jaką rolę w polityce zagranicznej Niemiec odgrywają fundacje i jak silny jest ich wpływ na polskie partie polityczne.

Zapowiedź programu:

Wi from Teletv on Vimeo.

Cały program:

(4477)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.