Portal informacyjno-historyczny

8 niewygodnych pytań do Krzysztofa Rutkowskiego. O dziewczyny-wabiki, współpracę ze służbami, wsparcie SLD i PO oraz finansowanie, które obecnie otrzymuje

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Były oficer służb specjalnych Piotr Wroński skierował osiem pytań pod adresem Krzysztofa Rutkowskiego. – Chciałbym, by publiczność pomogła rozwiać szereg mitów i plotek, które podważają Pana autorytet – pisze. Same pytania wskazują na niejednoznaczną rolę Rutkowskiego w kilku głośnych sprawach.

Jest Pan i Pana agencja wzorem i symbolem fachowej oraz dyskretnej, a także trudnej pracy detektywa. Wszyscy podziwiają Pana umiejętności i pomoc w sprawie słynnej „Madzi z Sosnowca”, tragicznej śmierci Ewy Tylman, czy ostatniego dramatu Polki w Egipcie. Niestety, podłość ludzka nie zna granic i zazdrośnicy rozpowszechniają plotki o Panu, które są bardzo niepokojące. Postanowiłem wyjaśnić je definitywnie i szczerze. Ja też z troską i szczerze, jak pułkownik do kaprala, pytam Pana i proszę o odpowiedź na poniższe pytania

– pisze Wroński i zdaje następujące pytania:

1. Czy jest prawdą, że zatrudnił Pan dwie panie, które miały w Egipcie pełnić rolę „wabików” i nie zapłacił im Pan, a one chcą podać Pana do sądu?
2. Czy obecnie wysłał Pan nieprzeszkoloną dziewczynę w tej samej roli do Egiptu wraz z obstawą?
3. Jeśli tak, to czy uzgodnił Pan to działanie z władzami polski (MSZ, MSW, konsulat) i władzami Egiptu? Pytanie to wynika z troski o tę dziewczynę i Pana ludzi, którzy bez takich uzgodnień mogą być potraktowani przez egipskie siły bezpieczeństwa niczym terroryści i zastrzeleni lub gorzej. Poza tym bez takich porozumień i zezwoleń, mogłoby przeszkodzić we współpracy organów państwowych obu krajów w sprawie śmierci pani Magdaleny Ż.
4. Czy jest prawdą, że rozwiązuje Pan obecnie umowy ze swoimi pracownikami i prosi ich o zakładanie działalności gospodarczej, a następnie pomaga im Pan finansowo w prowadzeniu tej działalności dla Pana?
5. Czy jest prawdą, że tylko jedna osoba w Pana firmie ma pozwolenie na broń ostrą, a pozostali mają jedynie „straszaki z plastikowymi nabojami”?
6. Czy prawdą jest, ze na początku lat 1990 był Pan współpracownikiem UOP i odzyskiwał samochody, ukradzione wyłącznie przez jedną zorganizowana grupą przestępczą?
7. Czy jest prawdą, że środowisko polityczne SLD oraz środowiska związane obecnie z PO wypromowały Pana i ułatwiły kontakty z prasą i telewizją określonego nurtu?
8. Czy obecnie wspomagają Pana deweloperzy i władze samorządowe Wrocławia?

Wroński kończy:

nie mogę milczeć, gdy anonimowi Internauci rozsiewają takie ploty. Moją intencją jest jedynie ich wyjaśnienie, a najlepiej zrobi to Pan i w tym chcę Panu pomóc, ponieważ nie mogę patrzeć, jak deprecjonuje się człowieka, który wszystko, nawet własną licencję, poświęcił dla dobra obywateli

Rutkowski do tej pory na pytanie nie odpowiedział.

źródło: profil Piotra Wrońskiego na Facebooku

(5537)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę