Portal informacyjno-historyczny

O tym przemówieniu będzie głośno. Viktor Orban zdradził, jakie plany mają naprawdę przywódcy UE. W niemieckiej prasie wrze: ,,To skandal!”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

26 października 1956 wybuchło Powstanie Węgierskie. Do dziś Węgrzy przypominają o bohaterach. Ale również muszą stawiać czoła wyzwaniom współczesności. O tym mówił premier Viktor Orban. W niezwykle ostrych słowach wygłoszonych podczas dzisiejszej uroczystości odniósł się do obecnej sytuacji.

Jego słowa cytuje austriacki dziennik Freie Presse. Premier Węgier mówił, że „imperium spekulantów” wzięło Unię Europejską i najważniejsze państwa członkowskie jako zakładników. O fali imigrantów mówił, że przyniosła ich ,,tajemnicza siła”.

Stworzono plan, według którego Europa ma zostać kontynentem mieszanym i wielokulturowym. Tylko my mówimy nie

– powiedział, mając na myśli Europę Wschodnią i Środkową. Orban uważa, że pozostanie ona ,,strefą wolną od imigrantów”. Jednocześnie premier Węgier deklaruje, że jego kraj nie zostanie zakładnikiem ,,imperium spekulantów”.

– Globalizacja chciałaby stworzyć z nas homo brusselicus. My się na to nie godzimy

– grzmiał. ,,Die Presse” uważa, że Orban ma na myśli finansowego potentata George’a Sorosa, którego oskarża o wywołanie kryzysu imigracyjnego.

Niemiecka prasa nazywa jego słowa skandalem:

źródło: Die Presse / wPolityce

(36096)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

    • Niech żyją Węgrzy nasi bracia i przyjaciele, a na pohybel unijnemu zmurszałemu zachodowi, jak to dobrze, „że zbiorą co posiali”, nadchodzi wreszcie dziejowa sprawiedliwość i to jest piękne i długo przeze mnie oczekiwane. Teraz mogę odejść w spokoju, bo zdrajcy i mordercy mojej OJCZYZNY zapłacą za cierpienia i krew moich rodaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę