O tym przemówieniu będzie głośno. Viktor Orban zdradził, jakie plany mają naprawdę przywódcy UE. W niemieckiej prasie wrze: ,,To skandal!”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

26 października 1956 wybuchło Powstanie Węgierskie. Do dziś Węgrzy przypominają o bohaterach. Ale również muszą stawiać czoła wyzwaniom współczesności. O tym mówił premier Viktor Orban. W niezwykle ostrych słowach wygłoszonych podczas dzisiejszej uroczystości odniósł się do obecnej sytuacji.

Jego słowa cytuje austriacki dziennik Freie Presse. Premier Węgier mówił, że „imperium spekulantów” wzięło Unię Europejską i najważniejsze państwa członkowskie jako zakładników. O fali imigrantów mówił, że przyniosła ich ,,tajemnicza siła”.

Stworzono plan, według którego Europa ma zostać kontynentem mieszanym i wielokulturowym. Tylko my mówimy nie

– powiedział, mając na myśli Europę Wschodnią i Środkową. Orban uważa, że pozostanie ona ,,strefą wolną od imigrantów”. Jednocześnie premier Węgier deklaruje, że jego kraj nie zostanie zakładnikiem ,,imperium spekulantów”.

– Globalizacja chciałaby stworzyć z nas homo brusselicus. My się na to nie godzimy

– grzmiał. ,,Die Presse” uważa, że Orban ma na myśli finansowego potentata George’a Sorosa, którego oskarża o wywołanie kryzysu imigracyjnego.

Niemiecka prasa nazywa jego słowa skandalem:

źródło: Die Presse / wPolityce

(36162)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

    • Niech żyją Węgrzy nasi bracia i przyjaciele, a na pohybel unijnemu zmurszałemu zachodowi, jak to dobrze, „że zbiorą co posiali”, nadchodzi wreszcie dziejowa sprawiedliwość i to jest piękne i długo przeze mnie oczekiwane. Teraz mogę odejść w spokoju, bo zdrajcy i mordercy mojej OJCZYZNY zapłacą za cierpienia i krew moich rodaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.