Nieoczekiwany ruch George’a Sorosa. Stawia wszystko na jedną kartę. Polska wśród głównych celów [WIDEO]

w Programy/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jak informuje ,,Wall Street Journal” George Soros postanowił przeznaczył 80 procent swojego majątku na Instytuty Społeczeństwa Otwartego, które mają ,,strzec porządku demokratycznego” na całym świecie. Wiadomości TVP przeanalizowały możliwe następstwa ruchu.

Cytowany przez TVP prof. Zbigniew Krysiak z Instytutu Myśli Schumana nazywa to pewną formę wojny. Twierdzi, że dziś nie wytacza się armat, bronią jest kapitał.

Prof. Stanisław Gebhardt, współpracownik Roberta Schumana, uważa, że elementem kampanii Sorosa jest walka z chrześcijaństwem. Ze względu na wspólny opór wobec przyjmowania uchodźców takich krajów jak Polska i Węgra, Wiadomości TVP informują, że celem ataku mogą być właśnie one.

(53796)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Soros nie rozumie, na szczęście, że do tych Instytutów Społeczeństwa Otwartego garną się ludzkie miernoty, cwaniaczkowie bez zasad moralnych, którzy tylko mają na uwadze żeby psim swędem zarobić pieniądze nie trudząc się i nie dając żadnego osobistego wkładu. Dlatego możemy spać spokojnie: pokrzyczą i na tym się skończy, będą czymś w rodzaju chmary komarów, uciążliwych ale nieszkodliwych, a może w końcu Sorosowi zabraknie pieniędzy, albo Pan Bóg powoła go do siebie, aby zdał sprawę ze swych niecnych uczynków. Módlmy się, aby to się jak najszybciej stało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.