Niemiecka prasa: na mocy dyrektywy unijnej do Niemiec ma dotrzeć kolejny… milion uchodźców! Niemcy zapłacą za to w emeryturach

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Niemiecki dziennik Bild przynosi informacje, które podnosili krytycy polityki imigracyjnej Angeli Merkel w 2015 roku. Te głosy były wówczas ignorowane. Teraz dowiadujemy się, że blisko 270 tysięcy Syryjczyków, którzy trafili do Niemiec skorzysta z prawa łączenia rodzin, co spowoduje przybycie… miliona uchodźców!

Prawo łączenia rodzin jest gwarantowane dyrektywą Unii Europejskiej. Dzięki niemu uchodźca lub osoba dysponująca zezwoleniem na pobyt stały ma prawo sprowadzić do kraju, gdzie przebywa, małżonka i dzieci.

Obecnie takie prawo ma 270 tys, Syryjczyków przebywających w Niemczech. Kolejny milion uchodźców zdaniem dziennika ma mieć niebagatelny wpływ na wynik wyborów parlamentarnych w Niemczech. Do głosu może dojść antymuzułmańska Alternatywa dla Niemiec (AfD). Alexander Gauland z AfD mówił, że to kompletne szaleństwo, aby pozwolić tak wielu ludziom zamieszkać w Niemczech. Główny powód to brak środków finansowych na pokrycie kosztów tak gigantycznej operacji. Dlatego w Niemczech nie milkną głosy o podwyższeniu wieku emerytalnego.

Teraz dyskusja przeniosła się do Bundestagu. Ostatnia propozycja mówi że mężczyźni mają pracować do 70. roku życia. Niektórzy proponują takie samo rozwiązanie dla kobiet.

Wszyscy Niemcy powinni pracować do 70 roku życia

– mówi Frank-Jürgen Weise, szef Federalnej Agencji Pracy.

(3965)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.