Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Twitter

Nazwała Verhofstadta wielkim przyjacielem Polski. Później było jeszcze ,,ciekawiej”. Kozłowska atakuje Polskę w Europarlamencie (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ludmiła Kozłowska została deportowana z terenu UE na wniosek polskich władz. Jednak nie przeszkodziło jej to w pojawieniu się w Parlamencie Europejskim na oficjalnym posiedzeniu liberalnej grupy ALDE. Zebranych straszyła sytuacją w Polsce, nazywając ją ,,postsowieckimi standardami”.

Z charakterystycznym rosyjskim akcentem mówiła, że Polska przyjmuje postsowieckie standardy zarządzania państwem i życiem publicznym. Wcześniej została zapowiedziana przez samego Guy’a Verhofstadta.

Dziękujemy pani za przyjazd, ale przede wszystkim za odwagę, że zdecydowała się pani opowiedzieć o tym, co naprawdę dzieje się w Polsce

– entuzjazmował się polityk, którego działaczka nazwała ,,jednym z największych przyjaciół Polski w Brukseli” (sic!). Kozłowska powiedziała to, co Verhofstadt chciał usłyszeć. Było oczywiście o jego ulubionych polskich faszystach.

ponad 2000 spraw toczy się przeciwko pokojowym demonstrantom broniącym konstytucji, walczącym o prawa kobiet lub sprzeciwiającym się różnym radykalnym prawicowym i faszystowskim organizacjom w Polsce

– mówiła, powołując się na raport… Obywateli RP (tak, ona naprawdę to powiedziała). Okazuje się, że to nie zwykli Polacy, poszkodowani przez wymiar (nie)sprawiedliwości, ale sami sędziowie są ofiarami:

sędziowie odmawiający poddania się wpływom politycznym stają w obliczu konsekwencji dyscyplinarnych ze strony nowo mianowanych prezesów sądów, podporządkowanych kontroli ministra sprawiedliwości i podobnie zależnej Krajowej Rady Sądownictwa. W najcięższych przypadkach grozi im nawet odpowiedzialność karna. Postępowania dotyczą takich sędziów jak Dominik Czeszkiewicz, Igor Tuleya i Waldemar Żurek

– wymieniała jednym tchem męczenników o prawdziwą demokrację. Jednocześnie Kozłowska apelowała:

Populistyczna droga do autorytaryzmu musi zostać zatrzymana. Stawką jest los Unii Europejskiej, takiej, jak ją znamy. Wydaje się, że najbardziej oddani, zaangażowani obywatele i mieszkańcy będą pierwszymi ofiarami

– zakończyła odczytywane z kartki przemówienie.

(3623)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. I dlatego skompromitowanych agentów nie wydala się za granicę tylko z przestrzelonymi czaszkami lądują w dole z wapnem gdzieś w Bieszczadach.

  2. cóż to za państwo,które nie ma prawa i możliwości pozbyćcia się uciążliwego cudzoziemca? Kocham więc Brexit.

  3. A potem pewno zaprosił Ludmiłę na kolacje ze śniadaniem do swego pokoju w hotelu,może i tam był także niejaki sędzia żurek i razem ją brali……..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę