Portal informacyjno-historyczny

,,Największa fala nienawiści w historii”. TVN przepytał muzułmanów z Niemiec, którzy mieli być zaatakowani w Polsce ,,wibratorem i widelcem” [WIDEO]

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

O sprawie szkolnej wycieczki muzułmanów z Niemiec do Polski pisaliśmy TUTAJ. Okazuje się, że temat ma ciąg dalszy. O sprawie informują media niemieckie na czele z publicznym radiem, materiał zrealizował też TVN.

Jak informuje dziennikarka Daria Górka, ,,przyjechali do Polski, aby zrozumieć historię Holokaustu, na własne oczy zobaczyć obozy zagłady, pomyśleć, do czego może doprowadzić nietolerancja”. Ani razu nie pada, jakie to były obozy. Tymczasem redaktorka podkreśla:

lekcja o nietolerancji okazała się wyjątkowo praktyczna

Przepytywana muzułmanka mówi, że jakiś mężczyzna opluł jej koleżankę i poszedł dalej. Jej kolega wyjaśnia, że policja śmiała się, kiedy zwrócili się o pomoc.

– Spotkał nas ekstremalny brak pomocy

– mówi. Tymczasem policjant wyjaśnia, że to były zwykłe uśmiechy, które zostały odebrane jako wyśmiewanie. Policja dodaje, że nikt nie złożył oficjalnego zawiadomienia o przestępstwie.

Ale muzułmanin kontynuuje:

Czułem się totalnie pozbawiony pomocy i to jest bardzo smutne

Dziennikarka TVN dodaje, że wyzywanie było normą, a w Łodzi grożono jednej z dziewczyn, że dostanie w twarz jedzeniem. W Warszawie ,,ktoś nie sprzedał wody, ktoś inny rzucił pod nogi wibrator”.

Muzułmanka opowiada, że polska para zaczęła wyzywać ją i jej koleżanki od dziwek i próbowała obrzucić je śmieciami, a inni im wtórowali.

– Chwilę później zostałyśmy wyproszone ze sklepu za rozmawianie po persku.

Ekspert TVN, Rafał Pankowski, zastępca redaktora naczelnego lewackiego magazynu „Nigdy Więcej”, komentuje, że ,,jest to największa fala nienawiści w najnowszej historii Polski”. Jego zdaniem wynika to z przyzwolenia polityków na takie zachowanie.

Jeden z uczestników wycieczki komentuje, że przyjechali dowiedzieć się, jak kiedyś wyglądał rasizm, a poznali, jak bardzo jest teraz aktualny. W całym materiale nie pada ani razu słowo niemiecki czy choćby nazistowski w kontekście obozu, który muzułmanie zwiedzali.

Dziennikarka specjalizująca się w tematyce niemieckiej Aleksandra Rybińska skomentowała udostępniony materiał:

Wspaniałe fake newsy Niemcy produkują. W jednym raporcie atakowano ich widelcem w Lublinie,w drugim wibratorem w Warszawie…

(18326)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. moim zdaniem jest to totalny fake!!! od kiedy to muzułmanów interesuje niby holokaust żydów ?? ich największych wrogów? przecież normalnie to powinni świętować i wychwalać faszystów za takie dzieło!! komuś się totalnie popierdoliło puszcząjac taki news! macie Polaków za debili? czy sami jesteście kretynami bez szkoły?

  2. TVN to ścierwojady. Mam zablokowane w dekoderze stacje TVN, Polsat, Super Stacja. Nie mają prawa mi się nawet wyświetlić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę