Portal informacyjno-historyczny

Najbrutalniejszy sport świata – o walkach wiedzą tylko wtajemniczeni. Polacy nie mają sobie równych. Oto walki ze Szwedami i Rosjanami [WIDEO]

w Ciekawe klipy/Sport


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Team Fighting Championship to zalegalizowanie kibicowskich ustawek, według reguł, z profesjonalnym zapleczem i widowiskową oprawą. Zawody narodziły się na Łotwie. Dwie drużyny pięcioosobowe stają naprzeciw siebie i… Sami za chwilę zobaczycie.

Reklamowany jako ,,ekstremalne hobby” Team Fghting Championship nazywany jest także ligą chuliganów. Walki odbywają się ringu w opuszczonym magazynie. O pojedynkach wiedzą tylko wtajemniczeni – organizatorzy nie podają do oficjalnej wiadomości miejsca potyczek.

Organizatorzy sprawdzają, czy walczący są na pewno amatorami, którzy zawodowo nie uprawiają sztuk walki. Zasady w skrócie: nie można uderzać w jabłko Adama, krocze, pluć czy gryźć. Walka trwa do ostatniego stojącego na nogach rywala. Natomiast można uderzać łokciem czy kolanem. Jeśli sytuacja przybiera niebezpieczny obrót, wkraczają sędziowie, mówiąc ,,dosyć”. Waga wszystkich zawodników w drużynie nie może przekroczyć 550 kilogramów.

Polacy wyróżniają się na tle rywali. Wiele starć kończy się przed czasem. Znani są poznańscy LPH, chorzowscy Psycho Fans i HFA z Gdyni, powiązani kolejno z kibicami Lecha, Ruchu i Arki. Jak sobie radzą?

Oto starcie ze Szwedami:

Starcia z Rosjanami:

(44146)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę