Portal informacyjno-historyczny

To nagranie obiegło sieć. Lewica drwi z zachowania księdza, który był proszony przez żebraka o pieniądze. Ale czy nie miał racji? [WIDEO]

w Ciekawe klipy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

To wideo z obchodów miesięcznicy smoleńskiej obiegło sieć. Widzimy tam księdza i żebraka, który prosi go parę groszy. Zachowanie duchownego wywołało komentarze oburzenia. Ale czy nie miał racji?

Ksiądz jest proszony o pieniądze. W pierwszym odruchu wyjmuje portfel, by po chwili zmienić zdanie. Widzimy, że mężczyźnie wystaje puszka piwa z kieszeni, być może duchowny poczuł również alkohol. Głos zza kadru sugeruje, że w portfelu są jedynie same karty. W końcu mówi:

Wydaje mi się ze pójdziesz na jakieś piwo

Żebrak odpowiada:

– Nie, na jedzenie

Ksiądz odpowiada:

– To ja ci kupię

Nagranie się kończy. Większość internautów negatywnie ocenia zachowanie księdza. Osoba publikująca nagranie ironicznie pisze:

„Miłosierdzie”.

Słychać też szydercze śmiechy i komentarze w tle

Ale czy ksiądz nie miał racji? Zaoferował pomoc, mając uzasadnione wątpliwości, jak wsparcie zostanie spożytkowane. Oczywiście taki gest łatwo jest obrócić przeciwko niemu – ale czy ostatecznie nie podjął słusznej decyzji? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

(7375)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. każdy nawadnia się czym lubi, odpowiednie nawodnienie organizmu jest potrzebne do życia każdemu z nas,a klecha zachował się jak ostatni drań 🙂

  2. No ale jeżeli miał na piwo to jedzenie też mógł kupić. Ale ilu z Was by mu dało kasę. Zaoferował inną pomoc. Nie wiemy tylko co dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę