To nagranie musi zobaczyć każdy Wasz znajomy z zagranicy. Kolejna historia, której nie znał świat. Brytyjczyk nagrał świetny klip o polskim bohaterze [WIDEO]

w Ciekawe klipy/II wojna światowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Brytyjczyk Patrick Ney, który przybliża obcokrajowcom polską historię i kulturę, tym razem nagrał klip o ojcu Maksymilianie Kolbe. – Oddał swoje życie za obcego. Co Ty byś zrobił? – pyta Ney i prezentuje kolejne poruszające nagranie.

Polskim widzom warto przypomnieć wymowny fragment filmu:

(50594)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

6 komentarzy

  1. I co mam powiedzieć-że nie można,nie da się? I co na to brukselskie szmaty które oczerniają kraj który jest pewnie ich ojczyzną -chociaż tu nie mam pewności. Jednak można mówić prawdę i być wielkim człowiekiem nawet po zmianie kraju w którym się żyło,wychowało, kochało.Każda nowa ojczyzna przyjmie cię z otwartymi rękami jeśli tylko nie będziesz łgał ,szkalował a skupisz się na prawdzie -historycznej czy jakkolwiek byś ją nazwał.Szacunek dla tego gościa-z pewnością ……polaka.

    • Chyba ma pan na myśli analogię dzisiejszą (po) przez małe p czyli totalna opozycja przeciw PiS przez duże P oszczędź pan sobie wstydu i a propo od kiedy trybuna pisała prawdę

    • A czego, drogi panie, mozna sie spodziewac po Trybunie? Prawdy on nie powie. Tych historii…jak pan pisze juz dosyc sie nasluchalismy…za komuny. Wystarczy juz.

  2. Cóż morzna powiedzieć po obejrzeniu tego dramatu, szok. Żydzi twierdzą, ze zbyt mało zginęło Polaków, zbyt mało poświęcali się, żeby ratować Żydów. A ja się pytam, czy w tej społeczności byli starcy, kobiety, dzieci, kalecy i kobiety w ciąży, a gdzie byli wasi mężowie, ojcowie i bracia, gdzie oni byli ???

  3. I znów jacyś „naziści” z kosmosu byli oprawcami! Nie ma mojej zgody na przedstawianie historii II wojny z pominięciem informacji o narodowości tych „nazistów”!
    To Niemcy urządzili holokaust w obozach zagłady – Polakom, Żydom i innym narodowościom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.