Muzułmanie już traktują kilka europejskich krajów jak swoje terytorium. Działają według zapisu Koranu i pobierają „dżizję”. To specjalna opłata od…

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wiele krajów europejskich oferuje imigrantom pieniądze z pomocy społecznej. Urzędnicy w Niemczech, Francji czy Szwecji nawet nie wiedzą, że tak naprawdę płacą uchodźcom podatek. Wielu przybyszów z krajów muzułmańskich uważa te pieniądze za tzw. dżizję.

Libijski pisarz Mojaher Busify nie ma wątpliwości. Jego zdaniem spora część muzułmanów jest przekonana, że po przyjechaniu do Europy otrzymują dżizję, czyli podatek od niewiernych. To opłata za to, że innowiercy mogą zachować swoją wiarę.

Dżizja wynika z islamskiego prawa, które dzieli wyznawców inne wiary na dwie kategorię: pogan i dhimmis. Ci drudzy to ludzie, którzy opierają swoją wiarę na świętych tekstach zaliczających się do tradycji Abrahamowej. Zaliczają się do tej grupy zarówno chrześcijanie, jak i żydzi.

Zwalczaj tych, którzy nie wierzą w Allaha ani w Dzień Ostateczny, ani nie uznają za zabronione tego, co zostało zabronione przez Allaha i Jego Proroka, ani nie uznają religii Prawdy, (nawet jeśli są) Ludem Księgi , dopóki nie zapłacą dżizję z wolą podporządkowania się i sami nie poczują się poddanymi

– można przeczytać w Koranie /9:29/.

Po opłaceniu dżizji niewierni mieli zapewnioną opiekę ze strony muzułmanów i przywilej życia na terytorium muzułmańskim. Wygląda więc na to, że część muzułmanów w Europie jest już przekonana, że np. Niemcy czy Francja się poddały i płacą specjalny podatek, by ich obywatele mogli spokojnie żyć w miejscu urodzenia.

(8353)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.