Portal informacyjno-historyczny

Mocne słowa Janusza Korwin-Mikkego w Europarlamencie. Przypomniał hasło Żołnierzy Wyklętych. Prowadzącego obrady zamurowało [WIDEO]

w Wiadomości ze świata/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Janusz Korwin-Mikke oddał hołd Żołnierzom Wyklętym na forum Europarlamentu. Jednocześnie przypomniał o komunistycznych korzeniach wielu jego członków i nawiązał do postaci Altiero Spinelliego.

– Panie i Panowie, Towarzysze i Towarzyszki. Dzisiaj w Polsce obchodziliśmy dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych – żołnierzy, którzy po drugiej wojnie światowej walczyli pod ziemią z komunistycznym okupantem Polski, walczyli po amnestii, walczyli do śmierci Stalina, a ostatni z nich poległ dopiero w 1963 roku. Dzisiaj młode pokolenie Polaków przywraca pamięć o obywatelach walczących z komunizmem, ci młodzi ludzie prosili mnie, żebym powiedział Państwu o Żołnierzach niezłomnych i uczcił tym wystąpieniem ich pamięć – mówimy im cześć i chwała. Mówimy cześć i chwała obywatelom, ale ilekroć wchodzę do tego budynku przez bramę, powtarzam sobie ich zawołanie: precz z komunizmem! śmierć komunistom!

– mówił Korwin-Mikke.

więcej o Spinellim:

Historia EU, o której nie usłyszysz w mediach. Przypomina się George Orwell…

(37982)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę