Mają dość. Nie chcą więcej Niemców u siebie i ostro protestują. Również większość Niemców wstydzi się za swoich rodaków za granicą [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Mieszkańcy wielu europejskich państwa mają dość imigrantów. Okazuje się jednak, że nie tylko uchodźcy mocno uprzykrzają życie. Turyści także. Zwłaszcza niemieccy.

Na Majorce i w Barcelonie doszło już nawet do ostrych protestów przeciwko przeciwko masowemu napływowi turystów. W stolicy Katalonii miejscowy zaatakowali autokar z turystami. Z kolei na Majorce tubylcy wskazują, że przez turystów rosną ceny, brakuje mieszkań, jest niebezpieczniej i zdecydowanie brudniej.

Władze Majorki już zapowiedziały ograniczenie liczby turystów w przyszłości. Trudno się dziwić, skoro wyspę, która liczy 860 tysięcy mieszkańców odwiedziło w 2015 roku ponad 10 razy tyle turystów. Głównie z Niemiec i Wielkiej Brytanii.

O tym, że niemieccy turyści nie są najlepszymi gośćmi świadczą badania przeprowadzone wśród… samych Niemców. Aż 81 procent ankietowanych przyznało, że zdarza się im wstydzić za rodaków za granicą. Pytani jako powody do wstydu wymieniali m.in. bójki, picie alkoholu na plaży lub przesiadywanie w strojach kąpielowych w restauracjach.

(6336)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.