Portal informacyjno-historyczny

Na proteście KOD powtórka ze ,,Stop dyktaturze kobiet”. Internet obiega też epickie zdjęcie Holland. Miało być poważnie, ale nie wyszło [FOTO+WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

,,TVP łże jak PiS” – uważają zwolennicy opozycji, którzy zgromadzili się przed siedzibą TVP Info w proteście przeciwko, zdaniem protestujących, brakowi obiektywizmu nadawcy.

„Konstytucja gwarantuje nam wolność słowa i dostęp do rzetelnej informacji. TVPiS nie zapewnia tego. Żądamy prawdy w telewizji publicznej, która stała się tubą propagandową jednej partii, i fabryką kłamstw Jacka Kurskiego pod egidą J.Kaczyńskiego Bez wiarygodności- nie ma oglądalności!

– nawoływali. Ale na samym proteście doszło do zabawnej wpadki: pomylono prezesa TVP – Jacka Kurskiego z jego bratem Jarosławem, który jest wicenaczelnym ,,Gazety Wyborczej”. Zwolennicy rządu, jak nigdy, zgadzali się z przekazem opozycji:

Do protestujących dołączyła także Agnieszka Holland. Słynna reżyser, niczym na potrzeby ujęć fotoreporterów, pozowała na tle policji:

Tymczasem internauci dostrzegli także inne zdjęcie, kontrastujące z umęczoną dyktaturą reżyser:

(2847)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę