Lewica i ISIS – internauci wypunktowali szereg podobieństw. ,,Ten moment, kiedy nie potrafisz ich odróżnić” [FOTO+WIDEO]

w Ciekawe klipy/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Radykalna lewica na celownik wzięła zachodnią cywilizację i chrześcijaństwo. Natomiast milczy, gdy radykalni islamiści atakują bezbronnych ludzi. Feministki nabierają wody w usta, gdy mowa jest o fatalnym położeniu kobiet w islamie. Okazuje się, że islam i radykalną lewicę dużo łączy.

Amerykanie zmagają się z narastającą falą lewicowego radykalizmu. Aktywiści spod szyldu Social Justice Warriors zdominowali debatę, a teraz coraz częściej sięgają po inne środki niż tylko debaty na uniwersytetach. Rewidują amerykańską historię poprzez niszczenie pomników postaci, które uznają za niepasujące do nowej wizji dziejów. Cały czas trwa niewypowiedziana wojna z Donaldem Trumpem, który stanowi dla nich uosobienie wszystkiego, czego nienawidzą we własnym kraju.

Amerykańscy blogerzy sporządzili kilka zestawień, które pokazują paradoks: jak bardzo oba radykalizmy – lewicowy i islamistyczny są do siebie podobne. W końcu nic tak nie łączy jak wspólny wróg:

(1371)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.