Przed laty porwany został chłopiec… Bohater narodowy USA może być Polakiem [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W 1990 roku w Polsce porwany został 4-letni chłopiec. Teraz zachodzi podejrzenie, że jest nim Ryan Pitts, amerykański bohater narodowy.

To historia jak z filmu. W 1990 roku w Dobrym Mieście w Polsce znika 5-letni chłopiec Tomek Cichowicz. Znika spod domu, gdzie się bawił. Nie ma śladów ucieczki, porwania, przestępstwa. Co najważniejsze nie ma ciała.

Mijają lata, a matka chłopca, teraz już mężczyzny, nie poddaje się w walce o odnalezienie syna. Szuka wszędzie, zakłada nawet profil na Facebooku. W pewnym momencie trafia na zdjęcie Ryana Pittsa. Momentalnie rozpoznaje w bohaterze USA Tomka. Próbuje się skontaktować, ale bezskutecznie. W końcu Amerykanin się odzywa.

Co to ma znaczyć? Kim jesteście ludzie?

– pyta.

Zaczynają się tłumaczenia, pokazywanie zdjęć. Wydaje się, że Pitts zaczyna wierzyć, że pochodzi z Polski. Na prośbę o badania grupy krwi i sprawdzenie blizny po wyrostku następuję ucięcie kontaktów. Ryan milknie. Nie potwierdza i nie zaprzecza.

Pitts to bohater narodowy USA. Zasłużył się w 2008 roku w bitwie pod Wanat w Afganistanie. Amerykańskie wojska odparły atak partyzantki 200 talibów wspomaganej przez terrorystów z Al-Kaidy. Pitts został ranny, ale nie poddał się i do końca walczył o obronę amerykańskich pozycji w bitwie z talibami. Za swoje czyny został odznaczony Medalem Honoru, najwyższym odznaczeniem wojskowym w USA. Co ciekawe na liście zasłużonych widnieje tylko rok 1985 jako data urodzenia. To budzi kolejne podejrzenia, że Ryan może jednak być Tomkiem.

(7785)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.