fot. screen Twitter

Koniecznie pokażcie to znajomym z KOD-u! Druzgocąca opinia profesora o obecnej konstytucji oraz reakcje internautów na akcje z przebieraniem pomników (wideo/foto)

w Humor/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nasza konstytucja to płód Kwaśniewskiego, Mazowieckiego i Cimoszewicza, a nie słowo Boże – tak mówił prof. Bogusław Wolniewicz w 2015 r. Teraz jego słowa przypomnieli internauci, którzy również prześmiewczo komentują akcję z przebieraniem pomników.

Już w 2015 r. opozycja kwestionowała władze, powołując się na rzekome łamanie konstytucji. Wtedy to podczas spotkania z mieszkańcami Łodzi profesor zabrał głos.

Aktualnie powoływanie się na konstytucję przybiera dość absurdalne formy. Oto autentyczny cytat z krytycznego wobec PiS Oko.press:

Natomiast próby popularyzowania swoich haseł poprzez przebieranie pomników bywa wyśmiewane na internetowych memach:

Z kolei pisujący dla ,,Historia Uważam Rze” Piotr Bożejewicz dość sugestywnie wyjaśniał KOD-owcom, dlaczego przebieranie pomników w koszulki z napisem ,,Konstytucja” nie jest dobrym pomysłem:

(3584)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Fajny miły pan ale pomylił miejsce na swoje kazania i chyba minął się z powołaniem. Co Bóg ma do konstytucji nie rozumiem

    • A co tu rozumieć? Trzeba sięgnąć do Preambuły – obecnej konstytucji i poprzednich. Słowo Boże dało prawo doskonałe. Wszelkie nasze nie powinno być z nim sprzeczne, ani nie powinno sobie uzurpować pierwszeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.