Portal informacyjno-historyczny

Kompromitacja: TVN rozmawia z sobowtórem pilota ze Smoleńska. „Jestem zażenowany” [wideo]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W telewizji TVN mogliśmy posłuchać opinii pilota Jaka-40 – Arturem Wosztyla, który 10 kwietnia 2010 r. lądował w Smoleńsku, na temat filmu „Smoleńsk”. Nie kryje on słów krytyki. Problem w tym, że opinię wygłosiła… zupełnie inna osoba! TVN przeprasza.

Tak sam zainteresowany komentował sytuację:

Od znajomych dotarły do mnie informacje, że wypowiadałem się na temat filmu „Smoleńsk” w reżyserii Pana Antoniego Krauze dla telewizji TVN zaraz po jego uroczystej prapremierze. Zdziwiony byłem tymi sugestiami i przy pomocy mi bliskich znalazłem ten materiał. Jestem zaskoczony brakiem profesjonalizmu mediów, które kształtują opinię publiczną.

Jestem zażenowany tym, że podaje się Polakom nieprawdę. Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie. Polecam uwadze ten krótki film i jednocześnie mam nadzieję, że telewizja TVN naprawi swój błąd, albo celowe działanie.

Może dla zdezorientowanych zadam pytanie, czy ktoś wie kim jest ten Pan, bo na pewno nie Arturem Wosztylem. Poddaję w wątpliwość profesjonalizm stacji TVN!!!!!!!!!!!!!

– pisze Wosztyl.

TVN odpowiedziało na swojej stronie:

TVN24 przeprasza Artura Wosztyla za mylne przypisanie mu autorstwa wypowiedzi widza premiery filmu „Smoleńsk”, który na naszej antenie podkreślał naukowe podstawy filmu. Błąd powstał przez nieuwagę dziennikarza, który zasugerował się podobieństwem wypowiadającej się osoby do pana Wosztyla. Za błąd serdecznie raz jeszcze przepraszamy zainteresowanego oraz widzów

(3407)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

  1. Każdy dał się „pomylić” nie tylko ten dziennikarz. Podobieństwo jest łudzące i oczywiste.

  2. On nie krytykuje filmu. Wrecz przeciwnie. On mówi, że samolot nie mógł uderzyć w brzozę. Nie potraficie zrozumieć nawet co on mówi. To jakiś gościu ze stowarzyszenia Solidarni 2010.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę