Portal informacyjno-historyczny

W kolejnych miastach pojawił się transparent ,,Witajmy uchodźców”. Ale w jednym z nich organizator akcji trafił na przeciwników przyjmowania uchodźców [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nad obwodnicą Lublina pojawił się transparent ,,Witajmy uchodźców”. Okazuje się, że to nie przypadek, a w najbliższym czasie może pojawić się więcej podobnych haseł w widocznych miejscach.

Osoby, które zawiesiły transparent, nie ujawniły się, ale organizatorem akcji w skali całego kraju jest Rafał Betlejewski, dziennikarz znany z organizowania prowokacji medialnych. Podobne transparenty zawisły w Warszawie, Gdańsku czy Słupsku.

W Lublinie transparent zawisł zaledwie na godzinę, po czym został ściągnięty przez pracowników firmy utrzymującej drogę ekspresową. Betlejewski zapowiada jednak, że to nie koniec i zachęca swoich sympatyków:

jeśli chcesz wywiesić taki transparent w swoim mieście, proszę o info. Mogę wysłać pocztą swój

Tu Betlejewski nad morzem:

W Słupsku podczas próby wywieszenia transparentu doszło do utarczek słownych – przeciwnikom przyjmowania uchodźców wyjaśnia m.in., że nagrania z muzułmańskich dzielnic na Zachodzie nie oddają prawdy.

Wcześniej informowaliśmy o jego akcji w Warszawie, gdzie organizował akcję wraz z gwiazdką TVN24 Omeną Mensah.

,,Zobacz, jak w Warszawie przywitali uchodźców”. Prowokacyjna akcja dziennikarza i gwiazdki TVN w Warszawie. Organizatorzy wściekli na internautów [WIDEO]

(15870)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Szanowni Redakcjo, fake newsem jest to, że transparent „Witajmy uchodźców” zawisł w Słupsku. Nic takiego bowiem nie miało miejsca. W istocie autor happeningu zjawił się w Słupsku przed ratuszem, jednakże jego wysiłki ograniczyły się do rozciągnięcia przy pomocy towarzyszącej jej osoby. Całe wydarzenie trwało kilkanaście minut. Po czym pan Betlejewski zmył się kiedy napotkał opór mieszkańców Słupska. Pierwsze zdjęcie u góry ukazuje przeciwników tego happeningu ze Słupska.
    W załączeniu artykuł:

    http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/a/witajmy-uchodzcow-ostra-dyskusja-i-policja-wideo-zdjecia,12511498/?sso_token=eyJhbGciOiJSUzI1NiIsImtpZCI6InZlcjEiLCJ0eXAiOiJKV1QifQ.eyJpZCI6InNzby1mNzg2YjY1ZmMxNGIwNTllMDMwZjgzM2M0NTBmZDBkMyIsInJlcXVlc3RfaWQiOiI2Rjc5RkI3MTRCNzQ4OEFEIiwiZXhwIjoxNTA3MTQxMTcyfQ.ArKqFCiAomzx-kdIBfi41OWUrgFYnqSodWvKdor3Gl1ol4_CTul199d4YWib7Bb5f_0UvW3mn7Ls0SiJN9VyRbIi4n11VBiXF-32IgAsCwC_h9-59LMMtiZJ22UcdxZQUuvZolmw6hmoVkDMtCWcVk6nEJGJO4xooGSsWotCEiY

  2. Ty mi tu gościu nie wypisuj „odwagi Polsko”.Jedz z tymi swoimi chorymi pomysłami do francyjki !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę