Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Twitter / YouTube

Kinga Gajewska chciała zostać gwiazdą Internetu, ale coś poszło nie tak. Przyłapała ekipę TVP na ,,aferze”, ale internauci nie docenili jej wysiłków (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Kinga Gajewska, posłanka PO, tym razem wcieliła się w nową rolę. Ruszyła w kierunku ekipy Telewizji Polskiej, kiedy zauważyła, że ta otrzymała mandat od Straży Miejskiej. – TVP nie musi płacić podatku, to znaczy, opłaty parkingowej? – pytała posłanka, kiedy mężczyźni szykowali się do odjazdu.

Dlaczego Panowie nie zapłacili, proszę powiedzieć? Przepraszam najmocniej. Tacy Panowie jesteście nierozmowni? Zawsze jesteście bardzo rozmowni! Pan będzie musiał zapłacić taką opłatę

– posłanka Gajewska nagabywała pracowników Telewizji Publicznej. Ci ignorowali parlamentarzystkę, która ruszyła ku stojącemu obok samochodu mężczyźnie. Ten jednak okazał się nie mieć nic wspólnego z ekipą TVP. Ciekawość posłanki pozostała więc niezaspokojona.

Najpopularniejszy komentarz, mimo że zamieszczony przez internautę przedstawiającego się jako Obywatel RP, nie był wcale posłance przychylny:

Podobnie inne wypowiedzi internautów nie były zbyt pochlebne:

Mimo że posłanka umieściła nagranie na oficjalnym koncie, trudno było doszukać się pozytywnych komentarzy. Filmik został nagrany zapewne, aby przysporzyć posłance rozgłosu w mediach społecznościowych, jednak skupił uwagę głównie przeciwników opozycji…

(8914)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. To Kinga teraz babcią parkingowa została? Do czego to do dojszło”? Czy to reakcja na obniżenie pensji posłom?

  2. nie mam już siły patrzeć na to chamstwo, prostactwo, szubrawstwo jakie biega po Parlamencie polskim i z goryczą z serca płynącą zapytam: ludzie, ludzie dlaczego wy głosujecie na debili!? widzicie wy jak debile żenująco ośmieszają i postponują Parlament!!? pamiętajcie: wykształcenie NIE ma NIC wspólnego ani z rozumem, ani z inteligencją, ani z kulturą osobistą i nigdy NIE miało!!! a zatem, wyborcy prostaczków, czy wy też macie rozum mniejszy od kury?…. skoro na wejście do Parlamentu wasz głos otrzymują hałaśliwe, cyniczne, bezideowe, bezwstydne bezmózgi? wyborco, nie musisz wszak być potężnie lotnego intelektu! wystarczy, ze popatrzysz uważnie na gębę delikwenta bezczelnie pchającego się do Sejmu i od razu na tej gębie widać (jak na dłoni), ze to jest matoł albo mądry człek, a tu? tu nawet krótkowzroczny widzi gębę z cofniętym czołem i ze ślepiami tęskniącymi za rozumem!!

  3. Cóż. ..na tych ludzi Polak patriota raczej nie zaglosuje!Ale ich rodziny, znajomi,pracownicy tak.
    Pamiętajmy że wielu z nich to resortowi potomkowie…i to kolejne głosy! Póki nie rozliczą aferzystów, nie zrobią porządnej lustracji i dekomunizacji polegającej nie tylko na zmianie ulic nic się nie zmieni! Pomniki burzyć? Bez sensu! Naraża Państwo Polskie a co za tym idzie nas podatników na koszty! Zostaławić i wstawiać ogrome tablice opisujące prawdziwą historię dla młodzieży, dla następnych pokoleń! To przecież też historia .
    Ku przestrodze !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę