Jonny Daniels w ,,Warto rozmawiać" o antysemityzmie i polityce Izraela Jonny Daniels w ,,Warto rozmawiać" o antysemityzmie i polityce Izraela

Dwa niewygodne pytania do Jonny’ego Danielsa. Internauci zwrócili uwagę, jak wytłumaczył eskalację aktów antysemickich w Polsce (wideo)

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jonny Daniels w ,,Warto rozmawiać” o antysemityzmie i polityce Izraela: w Polsce następuje eskalacja postaw i aktów antysemickich? O to m.in. pytał prowadzący programu ,,Warto rozmawiać” Jan Pospieszalski Jonny’ego Danielsa. Tak właśnie prezes fundacji ,,From the Depths” mówił w tygodniku ,,Sieci”. Jak tłumaczył swoje własne słowa Daniels?

Pospieszalski przyznał, że osobiście nie dostrzegł takiej eskalacji. Jedynym przykładem, który podał Daniels, były wypowiedzi na Facebooku i Twitterze. Podkreślił, że nie mamy do czynienia z atakami fizycznymi.

Prowadzący pytał o fakt powstania pomników Armii Czerwonej w Izraelu, której wejście oznaczało likwidację państwa polskiego i brak ochrony ludności żydowskiej, co przyczyniło się do Holokaustu.

(4992)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Nie przyjdzie Danielsowi do glowy ze to co widzi w mediach spolecznosciowych wsrod Polakow to nie antysemityzm. To jest uzasadniona zlosc na nieuzasanione, podle ataki na suwerenne panstwo Polskie i na Polakow. Jak chce zaobserwowac albo doswiadczyc antysemityzmu, to niech jedzie do Europy Zachodniej. Tam Muzulmanie mu szybko wytlumacza jak wyglada antysemityzm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.