Jerzy Owsiak zdradza, ile wynosi jego pensja. Jednak blogger twierdzi, że to nieprawda i publikuje dokument

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jerzy Owsiak poinformował, ile wynosi jego pensja. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powiedział, że jej wysokość została uzgodniona ze współpracownikami. To 10 tys. złotych na rękę.

Moje wynagrodzenie wynosi około 10 tys. złotych netto i nie przekracza trzykrotności średniej pensji w Polsce. Proszę się nie denerwować, bo często ludzie mówią: „o takich pieniądzach można tylko pomarzyć”, ale taką wysokość ustaliłem razem z moimi współpracownikami

– powiedział, deklarując, że nie pracuje w Fundacji.

Jestem szefem spółki „Złoty Melon”, która zbiera pieniądze na Wielką Orkiestrę. Ja muszę na swoją pensję zarobić

– wyjaśniał i dodawał, że pensje pracowników WOŚP nie mogą przekroczyć trzykrotności średniej krajowej. Dementował, jakoby zbierane pieniądze były przeznaczane na Przystanek Woodstock.

W charakterystyczny sposób skomentował zarzuty niektórych polityków dotyczące niejasności w funkcjonowaniu WOŚP. Powiedział, że… powinni być poddawani badaniom psychofizycznym.

Wielu politykom wyszłoby, że muszą swoje zdrowie w tym zakresie podreperować

Tymczasem blogger Matka Kurka twierdzi, że Owsiak mija się z prawdą, podkreślając, że ,,najwyższa udowodniona procesowo pensja to 17 543,93 zł za sierpień 2013 roku”:

źródło: Do Rzeczy / Twitter

(20427)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

9 komentarzy

  1. Wpisz sobie jeden z drugim glabem te dane do kalkulatora wynagrodzen. Jurek mowil o kwocie NETTO, po przeliczeniu tych danych wychodzi rocznie 107tys zl, czyli srednio miesiecznie 8900zl.

    • Mógłbyś być u nich księgowym. Serio. Nadajesz się. Bo brutto to mniej niż netto… Obawiam się, że Owsiak podał Taro

      • Maciek, jak przestaniesz byc darmozjadem na garnuszku rodzicow to nauczysz sie bardzo szybciutko co to brutto i netto. A do tego czasu siedz cicho i nie pajacuj.

  2. Co to kogo obchodzi ile zarabia? Nie chcesz to nie dajesz na WOŚP. Boli? Trzeba się było uczyć i samemu wziąć za robotę, a nie innym do portfela zaglądać. Jak będę miał ochotę to wrzucę do puszki ile uznana za stosowne i to moja sprawa co robię z własnymi pieniędzmi! Choćbym sobie nimi wycierał… Czy palił w kominku… Nic nikomu do tego. Nie podoba się inicjatywa WOŚP to nie wrzucaj! Proste! Ból dupy… Bo ktoś znalazł sposób na życie, że żyje mu się dobrze i do tego pomaga..

  3. Zarabia czy nie zarabia, efekty jego pracy sa widoczne w szpitalach, przychodniach a nawet małych ośrodkach na wsi. Wklada to duzo siebie, nawet niewiem czy nie wiecej. A nfz??? Nie ma na sprzęt, nie ma na opłacenie lekarzy, pielęgniarek. A będą sie przypieprzac do tego ile robi Owsiak dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.