PO chciała skompromitować PiS nagraniem, ale role szybko się odwróciły. Ich ,,bohater” okazał się być… słynnym świadkiem TVN-u [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Po wyemitowaniu reportażu TVN o neonazistach, którzy fetują Adolfa Hitlera, Platforma Obywatelska postanowiła pójść za ciosem. Na Twitterze opublikowała nagranie Piotra Rybaka, skazanego za spalenie kukły Żyda, który występuje obok obecnych polityków PiS, a wtedy Solidarnej Polski. Na nagranie szybko odpowiedziano.

Okazało się, że Rybak pojawił się na konwencji Solidarnej Polski jako reprezentant Ruchu Oburzonych. Jednocześnie nie był tam imiennie zaproszony. Nie był członkiem ugrupowania Zbigniewa Ziobry.

Bardzo szybko również przypomniano zdjęcie Rybaka z samym… Donaldem Tuskiem.

Ale to nie koniec. Rybak, który miał stanowić gwóźdź do trumny PiS-u jako ostateczny dowód związków partii z faszyzmem, odgrywał również pozytywną rolę… w reportażu TVN-u. W 2015 r. atakował Pawła Kukiza.

Zależało im,, aby komitet wyborczy Kukiz’15 nie zdobył poparcia równego poparciu muzyka w wyborach na prezydenta RP. Groziło to większością konstytucyjną koalicji PiS-Kukiz

– przypomniał Dariusz Matecki na łamach PrawicowyInternet.pl.

(3503)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.