Jak Jan Tomasz Gross robił furorę na amerykańskich uniwersytetach dowcipem o Polakach i złotych zębach

w Mocne słowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Pytanie: Co mają wspólnego polscy chłopi i szwajcarscy bankierzy? Odpowiedź: żydowskie złote zęby.

Autorem tego dowcipu jest Jan Tomasz Gross, słynny autor „Sąsiadów”, który pracuje obecnie nad wielkim dziełem opisującym, jak to Polacy nie oddali Żydom majątku. Niebawem dzieło ma być gotowe i wtedy będziemy mieli w kraju wielką międzynarodową awanturę. Prawdopodobnie właśnie w ramach przygotowania do niej Gross objeżdża ze swoimi dowcipami amerykańskie uniwersytety.
Trzeba przyznać, że i on ma czasem pecha. Na uniwersytecie Stanforda traf chciał, że na wykład przyszedł postrach Lecha Wałęsy – Paweł Zyzak. Gdy usłyszał ten dowcip, wstał i powiedział, że to chyba nie do końca prawda, bo sam pochodzi z polskich chłopów, a żadnych złotych zębów, w dodatku żydowskich, nie posiada. Gross na takie dictum mało nie spadł z krzesła.

Tomasz Sommer, artykuł „Podwyżka VAT w kontekście złotych zębów Żydów” („Najwyższy Czas”, 2010 r.)

(70)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. KGBista putinek by dojść do władzy kazał w 1999 roku wysadzać bloki mieszkalne w Rosji co stało się pretekstem do 2 wojny w Czeczeni. Opisał to Litwinienko w książce „Wysadzić Rosję” Litwinienko zginą zabity radioaktywnym polonem. Zamach Smoleński to też sprawka KGBisty putinka bo Lech Kaczyński skutecznie blokował imperialne zapędy tego zbrodniarza. Zestrzelenie malezyjskiego MH17 to też sprawka KGBisty putinka, którego ludzie po pijaku pomylili samoloty bo wzorem prowokacji z wysadzaniem własnych bloków mieszkalnych mieli oni zestrzelić ruski samolot lecący z Moskwy na Cypr. Zestrzelenie własnego samolotu i zwalenie winy na Ukraińców miało być pretekstem do otwartej wojny z Ukrainą. Każdy kto tego nie pojmuje jest ignorantem albo opłacanym przez KGBistę putinka internetowym trollem. Ewentualnie pożytecznym idiotą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.