Goszczący w Polsce mufti wyjaśnia, dlaczego niewierni muszą płacić specjalny podatek. Jeśli nie, dojdzie do rzezi [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Goszczący w poznańskim meczecie mufti Ligi Muzułmańskiej Nedal Abu Tabaq ogłosił, że każdy, kto nie zastosuje do praw muzułmanów, spotka śmierć. Brzmi groźnie, tym bardziej, że polskie organizacje islamskie odmówiły podpisania karty pokoju

Wbrew temu, jak jak wskazywał autor nagrania, to nie poznański imam, ale mufti Ligi Muzułmańskiej, wygłosił takie słowa.

Nedal Abu Tabaq podczas wizyty w Poznaniu stwierdził m.in, że rzeź na przedstawicielach innych religii jest uprawniona, jeśli nie chcą oni podporządkować się zasadom islamu. Pierwszą próbą ma być tzw. dżizja, czyli podatek dla niemuzułmanów. Jeśli ktoś odmówi zapłacenia, zostanie zabity. Podkreślał, że tak nakazuje islam.

Od 1:30. Wbrew opisowi, nie jest to imam z Poznania:

Warto też podkreślić fakt, że polskie organizacje islamskie odmówiły podpisania karty pokoju, która zobowiązywała ich do porzucenia prób wprowadzenia w przyszłości praktykowania prawa szariatu w naszym kraju. Muzułmanie odrzucili również uznania za nieislamskie wersety miecza nawołujące do przemocy wobec niewiernych.

(45811)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.