Głosowanie przeciw Polsce patriotyzmem? To, co się stało w studiu, trzeba zobaczyć. Poseł zaapelował też do Prezydenta – ma propozycję kary dla Lewandowskiego [WIDEO]

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Poseł Adam Andruszkiewicz w programie TVP kpił z przedstawiciela PO, kiedy dyskutowano o patriotyzmie. Czy głosowanie przeciwko Polsce jest wyrazem przywiązania do Polski – pytał. Do jego słów dzisiejsze wydarzenia dopisały puentę. Janusz Lewandowski uderzył w Polskę. W związku z tym Andruszkiewicz wystosował apel do prezydenta.

Andruszkiewicz w programie punktował PO i następnego dnia jego słowa znalazły potwierdzenie. Julia Pitera, Barbara Kudrycka, Danuta Huebner, Danuta Jazłowiecka, Róża Thun i Michał Boni to europarlamentarzyści PO, którzy głosowali w środę za rezolucją przeciwko Polsce. Janusz Lewandowski z kolei w oszczerczy sposób atakował Polskę (więcej TUTAJ). Andruszkiewicz punktował:

Komisarz Lewandowski wykorzystuje tragedię człowieka, który dokonał samospalenia, prawdopodobnie po prostu z powodów psychicznych. Moim zdaniem nie powinniśmy wykorzystywać tragedii ludzkiej do robienia polityki

– powiedział, a na Twitterze zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy o pozbawienie Lewandowskiego Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski:

Fragment programu tutaj:

(6179)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. UE to Nowa wersja komunizmu. Obejrzyjcie HIT z youtube Altiero Spinelli i Nowa Europa oraz Manifest z Ventotene. Na kanale historia sztuki Krzysztofa Karonia… Podaj dalej, bo UE ogłupia i zniewala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.