Gigantyczna wpadka Macrona: prezydent Francji cały czerwony ze wstydu. Oto co na oficjalnym spotkaniu zrobił jego pies [WIDEO]

w Humor/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Emmanuel Macron odbywał właśnie spotkanie na temat miejskich inwestycji w prezydenckim pałacu wspólnie z ministrami. Ale uwagę kamerzysty państwowej telewizji zwróciło zachowanie psa.

Na spotkaniu obecni byli Brune Poirson, Benjamin Griveaux, Julien Denormandie. W pewnym momencie jednak uwagę kamerzysty zwrócił pewien zabawny szczegół. Zarejestrował on moment, kiedy labrador Macrona Nemo… obsikuje kominek. Robił to na tyle głośno, że zwrócił uwagę polityków. Czerwony na twarzy Macron wspólnie z gości wybuchnęli śmiechem. Choć sytuacja była wyjątkowo kłopotliwa dla prezydenta, bo szybko trafiła do internetu, gdzie prześmiewczo komentowali ją internauci…

Denormandie starał się dowiedzieć, czy takie sytuacje zdarzają się często w pałacu prezydenckim. Macron odpowiadał żartem, że to obecność szczególnych gości sprowokowała psa do nietypowej reakcji.

Warto dodać, że pies Nikolasa Sarkozy’ego odpowiada za znacznie poważniejsze straty: zniszczył meble, co kosztowało budżet prezydenta kilka tysięcy euro.

(13960)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.